گفتگو با رؤسا و اعضای هیأت رئیسه مجامع نمایندگان استان‌ها/ 22 بهمن، روز همبستگی ملی و اقتدار ایرانیان /

رؤسا و اعضای هیأت رئیسه مجامع نمایندگان استان‌ها با تأکید بر حضور همه ایرانیان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، تأکید کردند که این روز، روز همبستگی ملی و اقتدار ایرانیان است. 22 بهمن، روز همبستگی ملی و اقتدار ایرانیان

روز 22 بهمن سال 57 روز نجات ملت ایران از چنگال مستکبران و طاغوتیان است، روزی که  مردم به رهبری امام خمینی (ره) دست بر دست هم ایران عزیز را از چنگال استعمار و ذلت رها کردند.

به تعبیری دیگر 22 بهمن روز نمایش وحدت، همدلی و نماد قیام ملت سربلند ایران اسلامی علیه ظلم و استبداد بوده و قطعا مردم بار دیگر با حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن و شرکت در روز جشن استقلال میزان وفاداری خود به نظام انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان می‌کشند.

از این رو نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، به تشریح اهمیت و پیام‌های حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پرداخته‌اند، که در ذیل می‌خوانید:

زارعی: راهپیمایی 22 بهمن نماد پاسداری از ارزش های انقلاب است

غلام محمد زارعی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه امسال مردم در راهپیمایی 22 بهمن با شکوه  تر شرکت خواهند کرد، گفت: 22 بهمن فرصت مناسبی است که مردم ایران اسلامی یک بار دیگر با آرمان های امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای عزیز بیعت کنند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم ایران اسلامی همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند و این را با حضور در صحنه همواره ثابت کرده اند و در روز22 بهمن امسال نیز با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می کنند.

زارعی گفت: به لحاظ شرایط خاص منطقه، مردم با اتحاد و یکپارچگی بیشتر در راهپمایی 22 بهمن امسال شرکت می کنند و به تمامی مردم جهان اعلام می کنند همواره پاسدار ارزش های انقلابی هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویر احمد افزود: مردم با مشت های گره کرده و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حمایت قاطع خود را از سیاست های نظام جمهوری اسلامی بیان می کنند.

احمدی:حضورحداکثری مردم در راه پیمایی 22 بهمن تهدیدات دشمن را خنثی می کند

علی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه سه دهه ازپیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، به طور حتم استمرار حضور مردم در مراسم راه پیمایی 22 بهمن همانند سال های گذشته از اهمیت بسزایی برخوردار است، البته در این میان حضور مردم در شهرها و استان های مرزی کشور در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی به شکوه حضور مردم عظمت بیشتری می بخشد، زیرا استان های مرزی خاک ریز اول امنیت کشور هستند.

نماینده مردم آبدانان، دهلران و دره شهر و بدره و  در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه مردم مناطق مرزی و استان های که مشکلات جنگ را بیشترتجربه کردند  همواره درتمام صحنه های انقلاب حضور پررنگ داشته و درحال حاضر این موضوع در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب درمیان مردم استان ایلام حاکم است، ازاین رو مردم این منطقه نیزهمانند سالیان گذشته حضور باشکوهی درمراسم راه پیمایی 22 بهمن خواهند داشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام ، تصریح کرد: باید تاکید کرد که کشورهای بیگانه پس ازپیروزی انقلاب اسلامی تا کنون به استوانه مردمی و سرمایه مردمی نظام نگاه ویژه داشتند و در طول سالیان گذشته هرگاه مردم در صحنه بودند دشمن تهدیدات خود علیه نظام جمهوری اسلامی را کنار گذاشته است، به ویژه در حال حاضر که بحث مذاکرات هسته ای در میان است، حضور پررنگ مردم نقش اساسی تردردفاع ازمواضع برحق ایران در مسائل هسته ای دارد و دنیا متوجه می شود نظامی که مبتنی برسرمایه مردمی است هیچ گاه تحت تاثیرخواسته های مستکبرانه و زورگویی آنها قرار نخواهد گرفت.

طلا:انقلاب ایران مشخصه‌ اسلامیت دین در نهاد حاکمیت را رقم زد/مردم برای تجدید میثاق با انقلاب آماده‌اند

حسین طلا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، گفت: مردم برای صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی همچون استقلال و آزادی باز هم به صحنه خواهند آمد.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و ری در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسداری از ارزش‌های انقلاب را با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب به جهانیان ثابت خواهند کرد، افزود: دنیای استکبار باید بداند که حضور مردم در 22 بهمن امسال پرشور تر از همیشه خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه انقلاب ایران نگاه جدیدی به نام جمهوری اسلامی به جهانیان عرضه کرده است، تصریح کرد: انقلاب ایران مشخصه‌های اسلامیت دین در نهاد حاکمیت و فرایندهای دموکراسی جهانی به نام جمهوریت را به دنیا عرضه کرد.

وی افزود: مردم با حضور خود در 22 بهمن به دنیا نشان خواهند داد که هیچ کشوری حق دخالت در امور داخلی کشورمان را ندارد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مردم به طور حتم اشتباه برخی مدیران و مسئولان را با حساب نظام یکی ندیده و به طور حتم می‌دانند که انقلاب اسلامی ایران از هر نوع بی‌قانونی به دور است.

شکری:حضور گسترده مردم در راهپیمایی  22 بهمن،قدرت انقلاب و اسلام را به رخ جهانیان می کشد

محمود شکری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ضمن گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی از طرف خداوند متعال،به دست مبارک حضرت امام(ره) و به پشتوانه مردم عزیز و به منظور احیای دین اسلام در دنیا اتفاق افتاد بنابراین ضرورت دارد این نور الهی همچنان گسترش و توسعه یابد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.