Developed by JoomVision.com
پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران

پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران 

* پاسخ وزیر محترم نیرو به تذکر دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تسریع در تعیین سرمایه گذاری، اهتمام و راه اندازی تاسیسات تلمبه ذخیره ای در سد و نیروگاه سیمره. *دیدار...

ادامه مطلب...

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران 

تصویر نامه مهندس زنگنه وزیر نفت به دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در خصوص عملیاتی نمودن فرودگاه دهلران. پیرو پیگیری ها و ملاقات حضوری احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام مورخه 94/4/29با وزیر محترم نفت ،با توجه به نیاز صنعت...

ادامه مطلب...

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی،نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذکر مورخه 94/5/19 به رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی موضوع آتش سوزی های زنجیره ای جنگلهای زاگرس به ویژه آتش سوزی های پی...

ادامه مطلب...

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات 

600 میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده دهلران - اندیمشک اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی، محور دهلران - اندیمشک یکی از مهمترین محورهای ارتباطی استان ایلام است که این محور با توجه به اینکه ایلام را به خوزستان...

ادامه مطلب...

پروژه تلمیه دخیره ای سد سیمره عملیاتی می شود/نشست احمدی با مسوولان وزارت نیرو+مکاتبه 

طرح احداث سد بزرگ سیمره سال ۷۶ آغاز شده و هم اکنون بیش از ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای احداث سد بزرگ سیمره هزینه شده است. پروژه تلمبه ذخیره سد سیمره یکی از مهمترین برنامه های ملی است...

ادامه مطلب...

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام 

امروزه بهداشت جزء الویت ها و نیازهای اساسی خانواده است. ارتقاء خدمات، چاره اندیشی برای حل مشکلات، دوری از ارائه کف خدمات در این مراکز از مهمترین دغدغه ها و درخواست های مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نماینده...

ادامه مطلب...

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود 

پیرو مذاکرات و پیگیری های بعمل آمده دکتر احمدی نماینده مجلس با مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دستور اجرایی شدن و اخذ مجوز های لازم برای طرح راه آهن اندیمشک – دهلران و مهران صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ادامه مطلب...

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو 

با پیگیری های دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام طرح خط انتقال شبکه برق مورموری به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی، طرح خط انتقال شبکه برق مورموری پنج شنبه مورخه 94/4/1 با حضور دکتراحمدی نماینده...

ادامه مطلب...

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود 

  مکاتبه دکتر احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی   پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست نماینده استان ایلام          

ادامه مطلب...

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش 

  انتخاب دکتراحمدی نماینده استان ایلام بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش   مکاتبه دکتر احمدی نماینده مجلس با فانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق نوار مرزی فرهنگیان آبدانان و دره شهر  ...

ادامه مطلب...

Pre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

لینک عضویت تلگرام

طرح ها و لوایح امضا شده

آمار بازدیدکنندگان

پیوندهای تصویری

President

Top
حاشیه های جلسه معارفه استاندار ایلام مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 27 مهر 1392 ساعت 14:51

مراسم معارفه استاندار جدید ایلام که صبح امروز(شنبه) با حضور وزیر کشور در سالن فنی و حرفه ای شهر ایلام برگزار شد با حاشیه هایی همراه بود،دکتر  احمدی با نشان دادن نامه ای  به وزیر کشور گفت از محل اعتبارات حوادث غیر مترقبه 400 میلیارد تومان در اختیار وزارت کشور است و استاندار ایلام 16 بار برای اختصاص مبلغی از این اعتبار با وزارت کشور مکاتبه کرده است  اما سر انجام سهم استان ایالام حتی یک قران هم نشده است . این در حالی است یکی از نمایندگان یکی از استان های برخوردار کشور برای شهر خود 50 میلیارد تومان از این اعتبار گرفته است ( این سخنان با تشویق ممتد حضار روبرو شد).

مراسم معارفه استاندار جدید ایلام

 

*این مراسم در محل سالن فنی و حرفه ای ایلام برگزار شد،عدم اطلاع رسانی در خصوص ورود مدعوین از درب شرقی سالن باعث سرگردانی بسیاری از افراد شد.
*سالن فنی و حرفه ای در همان ساعات آغازین مراسم پر شد و بسیاری از افراد که نتوانسته بودند به موقع در مراسم حضور یابند مجبور شدند به صورت ایستاده نظاره گر مراسم باشند.

*- حضور حداکثری اصلاح طلبان ایلام در این مراسم چشم گیر بود به طوریکه اکثر آنان به عنوان میزبان در درب ورودی و جاهای مختلف سالن به صورت ایستاده بر  امورات نظارت می کردند. این اولین حضور تشکیلاتی اصلاح طلبان ایلام بعد از 8 سال می باشد .

* -  دبیران احزاب اصولگرای ایلام نیز در این مراسم حضور داشتند . تمام مدیران دستگاههای اجرایی استان ، فرمانداران ، بخشداران و اعضای شوراهای ایلام شهر و روستا نیز حضور داشتند.

* - مراسم با 40 دقیقه تاخیر اغاز شد. وزیر کشور ، امام جمعه ایلام ، نماینده خبرگان رهبری ، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار جدید و قبلی ایلام با هم وارد سالن شدند.

*پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی،معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به عنوان اولین سخنران پشت تریبون قرار گرفت و به حضار خیر مقدم گفت.
*بازار توزیع هفته نامه های استان که شماره های اخیر خود را به انتخاب استاندار جدید ایلام اختصاص داده بودند بسیار داغ بود.

* - بعد از مراسم استقبال از حاج آقای لطفی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام که مراسمی تاریخی و ماندگار بود  ، مراسم معارفه مهندس مروارید باشکوه ترین مراسمی است که در ایلام برای معارفه یک مسئول برگزار می شود تقریبا همه اقشار مردم حضور داشتند از روحانیت معزز گرفته تا روستایی و نخبه و ...

*- سالن اجتماعات فنی و حرفه ای ایلام در همان دقایق اولیه مملو از جمعیت شد و حدود 200 نفر به صورت ایستاده در طول مراسم در داخل سالن و بیرون آن  حضور داشتند.

* - تعداد 100 عدد کارت حضور در جلسه برای اعضای ستادهای دکتر روحانی در استان ایلام صادر شده بود.

* - نشریات محلی استان ایلام شامل صبح ایلام با تیتر((مروارید تدبیر و امید)) و آلامتو با عنوان ((گامهای مصمم مروارید)) بین حاضران دست به دست می شد.

* - حضور آقایان مهندس غراوی و دکتر احمدی استانداران اسبق ایلام در این مراسم قابل توجه بود.

* -برای لحظاتی وزیر کشور از جلسه خارج و پس از چند دقیقه دوباره وارد سالن شد.

* - دکتر ساغری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان ایلام و اعضای ستاد به صورت همزمان وارد سالن اجتماعات شدند که این امر مورد توجه رسانه ها و سیاسیون حاضر در جلسه قرار گرفت .

* - اولین  سخنران معاون سایسی استانداری ایلام بود که جهت بیان خیر مقدم به جایگاه رفت . وی گفت مدیران فعلی استان کارامد و خدمتگزار هستند و عباس زاده مشکینی فردی ولایتمدار و جزء افراد تحت تحریم سازمان ملل می باشند.  وی گفت مروارید دارای سوابق خانوادگی و فردی فوق العاده ، آیت الله زاده و دارای تجارب مدیریتی در تمام سطوح می باشد .

* سخنران بعدی آیت الله لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بود . وی  گفت  تاکنون 9 استاندار به ایلام آمده است که همگی خدمتگزار بوده اند . وی گفت کسی نمی تواند با گرایش افراد مخالفت کند . در عرصه خدمت باید در چارچب نظام حرکت کرد. عمود خیمه انقلاب ولایت است و اگرمسئولی به این اصل اعتقاد ندارد و مسئولیت می پذیرد این خیانت است . اگر به ولایت بدبین باشیم پذیرفتن مسئولیت خیانت است . برای حل مشکلات استان فکر و عمل جهادی می خواهیم . آقای عباس زاده مشکینی آدمی متدین ، ولایت مدار است و اقای مروارید نیز شخصیتی کاردان و در همیشه منشا خدمت بوده است .  ما هم بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب در همه عرصه ها حضور داریم و کمک می کنیم .

*- آیت الله لطفی خطاب به وزیر کشور گفت: در استان ایلام در عرض 6 روز 450 شهید تقدیم انقلاب کرده ایم . در همین ایوان 6 نفر از یک خانواده همزمان شهید شدند وقتی با بازماندگان آنان صحبت کردیم گفتند سلام ما را به امام برسانید و بگویید آماده جانفشانی هستیم .

* دکتر احمدی نماینده حضور جنوبی ایلام و رئیس مجمع نمایندگان استان نیز پشت تریبون قرار گرفتن و  سخنرانی وی مورد توجه  و تشویق حضار قرار گرفت. وی گفت بعد از انقلاب این بیستمین استانداری است که معرفه می شود نمی دانیم این گردش نخبگان است یا بی ثباتی در مدیریت البته بنده به عنوان معلم دانشگاهی حس خوبی نسبت به این قضیه ندارم.

*سخنان دکتر احمدی نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی و نیز رئیس مجمع نمایندگان استان در خصوص تغییرات پیاپی در راس استانداری ایلام با تشویق حاضران مواجه شد.

*احمدی نسبت به تبعیض های موجود در خصوص اختصاص اعتبارات به استانها هم واکنش نشان داد که با احسنت گفتن حاضران و تشویق آنان مواجه گردید.

*- احمدی با بیان اینکه  نظام ما نظام اعطای فرصت های برابر است از اول انقلاب تاکنون 1100 میلیارد دلار نفت صادر کرد ایم و جمعیت  استان ما یک درصد جمعیت کل کشور است بنابراین بایستی در طول 35 سال گذشته 11 میلیارد دلار ثروت و ارز تزریق می شد که با احتساب تمام پروزه های استان این رقم کمتر از 4 میلیارد دلار است و 7 میلیارد دلار در طول این سالها ارز و ثروت به مردم ایلام داده نشده است.. در طول جنگ حسرت لبخند بر دل دشمن گذاشتیم . ما در مهاجرت معکوس آن هم نخبگان  مقام اول کشور را داریم نخبگانی که سر سفرهای خالی پرورش یافته اند و امروز سرریز پیشرفت استانای دیگر شده اند. در شاخص فلاکت و بیکاری مقام اول و دوم کشور داریم.

* - دکتر  احمدی با نشان دادن نامه ای  به وزیر کشور گفت از محل اعتبارات حوادث غیر مترقبه 400 میلیارد تومان در اختیار وزارت کشور است و استاندار ایلام 16 بار برای اختصاص مبلغی از این اعتبار با وزارت کشور مکاتبه کرده است  اما سر انجام سهم استان ایالام حتی یک قران هم نشده است . این در حالی است یکی از نمایندگان یکی از استان های برخوردار کشور برای شهر خود 50 میلیارد تومان از این اعتبار گرفته است ( این سخنان با تشویق ممتد حضار روبرو شد).

* - مجری برنامه اعلام کرد به دلیل کمبود وقت سخنرانی نماینده خبرگان استان حذف شده است

*- عباس زاده مشگینی استاندار سابق ضمن تایید سخنان رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت مردم ایلام محرومیت و فقر را با پوست و استخوان خود لمس کرده و آن را درک می کنند. من از پایین ترین طبقه جامعه هستم پدرم اراضی کشاورزی مردم را می کارید تا زندگی ما بچرخد من  کشاورززاده هستم  .

* عباس زاده مشگینی در اقدامی بی سابقه که کمتر در مراسم تودیع و معارفه که همگی گزارش عملکرد می دهند و کارهای انجام شده را بیان می کنند ، ایشان کارهای انجام نشده در زمان تصدیگری استانداری ایلام را شرح و بیان کرد . بحث راه آهن ، تردد زوار و مشکلات انان ، افتتاح فاز اول پتروشیمی ایلام و... و از همهم مهمتر آرزو داشتم به همه خانواده های شهدای ایلام دیدار داشته باشم و به انها سر بزنم .

* عباس زاده گفت  پدرم خیلی آقا بود اما من اقازاده نیستم . وی مشکلات پیش رو را محدودیت زمانی ، محرومیت شدید مالی و اولویت برگزاری انتخابات .

*وی در سخنان پایانی خود گفت:یک مروارید آوردید و یک سنگ ریزه را برداشتید(خنده حضار)

* - وزیر کشور نیز گفت: مروارید قطعاً مدیون هیچکس نیست . نه بنده رحمانی ، نه دولت و نه افراد دیگر . قطعا مدیون خدای متعال است که توفیق خدمت در  استانی محروم و انقلابی مانند ایلام یافته است . مروارید فردی  عاقل و با تجربه است بایستی از تمام ظرفت های استان استفاده کند.

*- رحمانی فضلی گفت گرایش سیاسی برای ما اولویت ندارد افرادی که انتخاب می شوند باید مشی اعتدال و تجربه مفید داشته باشند.

* وزیر کشور گفت مروارید نباید صفارش کسی را بپذیرد اما مشورت کردن و مشورت گرفتن اشکالی ندارد.

* - وزیر کشور : استانی مانند ایلام دارای عقب  افتادگی تاریخی است .

* - با اتمام سخنرانی دکتر رحمانی فضلی و قرائت تقدیر نامه  عباس زاده مشکینی و حکم استاندار جدید ، امام جمعه ایلام ، طاهری خرم آبادی ، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، استاندار جدید و سابق ایلام روی سن رفته و مراسم تودیع و معارفه انجام شد.

* حاج عمران علی محمدی نیز در چند دقیقه ضمن خیر مقدم به حضار گفت: آقای وزیر کشور کرد زبان هستند و بچه شیروان خراسان هستند .   وی گفت ما چند نفر را کاندید استانداری ایلام کردیم که خداوکیلی بدور از مسائل حزبی و جناحی فقط به مردم ایلام و محرومیت ایلام فکر می کردیم  . بحث ما این بود که فرزند ایلامی سکان استانداری ایلام را در دست بگیرد. وی با انتقاد از وضعیت استان ایلام گفت بعد از 30 سال در ایلام هیچی نداریم . پتروشیمی ایلام چال خالو علی شده هرچه اعتبار در آن می ریزند پر نمی شود. دست استاندار ایلام می گیریم و به درب اتاق وزرا برای گرفتن امتیاز برای استان می رویم . اتاق هر وزیری بسته باشد درب ان را می شکنیم .

* - علی محمدی گفت خدا پدر رئیس جمهور را بیامرزد که در جلسه هیات دولت 15 دقیقه در وصف مردم ایلام صحبت کردند و در باره استان سمنان که زادگاه خودش است فقط 5 دقیقه صحبت می کند.

* دکتر شوهانی: تشکر از همه استانداران بعد از انقلاب . تشکر از دکتر روحانی برای سیاست خارجی . مجمع نمایندگان استان از دولت حمایت کرده و بازهم حمایت می کنیم . هلیلان و چوار به بخش تبدیل شوند و آسمان اباد و چالاب به شهر تبدیل شوند. مروارید از نیروهای توانمند استان ایلام است .

* - و اما سخنران پایانی مراسم مهندس مروارید بود . وی گفت امیدوارم روزی برسد  همه با هم جشن توسعه یافتگی ایلام را برپا کنیم. آقای ترکان در همجا از ایلام نام می برد . از همه مردم استان از روستایی تا دوستان فرهیخته می خواهم به من کمک کنند. از همه تشکر می کنم خصوصاً اصحاب رسانه که همکار من هستند.

 

 

به نقل از ایلام فردا و غرب انلابن

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 28 مهر 1392 ساعت 13:22
 

نظرات  

 
#1 رجبعلي 1392-07-29 11:42
املاي درست صفارش=سفارش
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر

Bot

منوهای تصویری

آخرین اخبار


بازدیدها 783
بازدیدها 862
بازدیدها 1117
بازدیدها 1331
بازدیدها 829
بازدیدها 1121
بازدیدها 967
بازدیدها 867
بازدیدها 902
بازدیدها 1066
بازدیدها 2083
بازدیدها 1001
بازدیدها 1001
بازدیدها 864
بازدیدها 1640
بازدیدها 1143
بازدیدها 1484
بازدیدها 975
بازدیدها 1236
بازدیدها 973
بازدیدها 2067
بازدیدها 3818
بازدیدها 1232
بازدیدها 1795
بازدیدها 1417

بازدید حوزه انتخابیه

تصویر

تفاهم نامه دوبانده کردن مسیر اندیمشک به دهلران به امضا رسید+پیش نویس تفاهم نامه

© دهلران - امضاء تفاهم نامه چهارخطه کرده جاده اندیمشک