Developed by JoomVision.com
پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران

پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران 

* پاسخ وزیر محترم نیرو به تذکر دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تسریع در تعیین سرمایه گذاری، اهتمام و راه اندازی تاسیسات تلمبه ذخیره ای در سد و نیروگاه سیمره. *دیدار...

ادامه مطلب...

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران 

تصویر نامه مهندس زنگنه وزیر نفت به دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در خصوص عملیاتی نمودن فرودگاه دهلران. پیرو پیگیری ها و ملاقات حضوری احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام مورخه 94/4/29با وزیر محترم نفت ،با توجه به نیاز صنعت...

ادامه مطلب...

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی،نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذکر مورخه 94/5/19 به رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی موضوع آتش سوزی های زنجیره ای جنگلهای زاگرس به ویژه آتش سوزی های پی...

ادامه مطلب...

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات 

600 میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده دهلران - اندیمشک اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی، محور دهلران - اندیمشک یکی از مهمترین محورهای ارتباطی استان ایلام است که این محور با توجه به اینکه ایلام را به خوزستان...

ادامه مطلب...

پروژه تلمیه دخیره ای سد سیمره عملیاتی می شود/نشست احمدی با مسوولان وزارت نیرو+مکاتبه 

طرح احداث سد بزرگ سیمره سال ۷۶ آغاز شده و هم اکنون بیش از ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای احداث سد بزرگ سیمره هزینه شده است. پروژه تلمبه ذخیره سد سیمره یکی از مهمترین برنامه های ملی است...

ادامه مطلب...

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام 

امروزه بهداشت جزء الویت ها و نیازهای اساسی خانواده است. ارتقاء خدمات، چاره اندیشی برای حل مشکلات، دوری از ارائه کف خدمات در این مراکز از مهمترین دغدغه ها و درخواست های مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نماینده...

ادامه مطلب...

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود 

پیرو مذاکرات و پیگیری های بعمل آمده دکتر احمدی نماینده مجلس با مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دستور اجرایی شدن و اخذ مجوز های لازم برای طرح راه آهن اندیمشک – دهلران و مهران صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ادامه مطلب...

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو 

با پیگیری های دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام طرح خط انتقال شبکه برق مورموری به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی، طرح خط انتقال شبکه برق مورموری پنج شنبه مورخه 94/4/1 با حضور دکتراحمدی نماینده...

ادامه مطلب...

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود 

  مکاتبه دکتر احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی   پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست نماینده استان ایلام          

ادامه مطلب...

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش 

  انتخاب دکتراحمدی نماینده استان ایلام بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش   مکاتبه دکتر احمدی نماینده مجلس با فانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق نوار مرزی فرهنگیان آبدانان و دره شهر  ...

ادامه مطلب...

Pre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

لینک عضویت تلگرام

طرح ها و لوایح امضا شده

آمار بازدیدکنندگان

پیوندهای تصویری

President

Top
سخنرانی احمدی در جمع مردم دهلران/اختصاص 100 میلیارد ریالی برای تکمیل کارخانه سیمان دهلران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 18:37

«علی محمد احمدی» روز جمعه بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در جمع مردم دهلران اظهار کرد: اتکای به قدرت های بزرگ نمی تواند کشور را مستقل کند و امروز شاهدیم که جهان غرب با روسیه که در 30 سال گذشته و در جنگ تحمیلی همسو با آنها بود بر سر مسائل اوکراین دچار چه مشکلاتی شده است.

وی به قدرت بازدارندگی در مقابل قدرت های بزرگ اشاره کرد و افزود: این قدرت در عقلانیت و دانش نهفته است و اصرار ایران بر داشتن حق هسته ای اصرار بر سلاح های کشتار جمعی نیست چون امروز هیچ کشوری در دنیا به اندازی ملت ما صاحب عزت نیست و این نشان دهنده عقلانیت ، درک و شعور ملت و کارگزاران نظام است.

نائب رییس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چنین کشوری نمی تواند به دنبال تجاوز باشد و برخورداری از دانش هسته ای برای حضور در عرصه های بین المللی و بازدارندگی یک امر اجتناب ناپذیر است و مذاکرات یک ماهه فرزندان ملت نیز در راستای پافشاری بر این حق صورت می گیرد.

احمدی یادآور شد: مذاکرات تیم هسته ای کشورمان در گفت و گو با غرب و دفاع از حقوق ملت در مقابل زیاده خواهی های آنان شایسته قدردانی است و امروز شاهد به رسمیت شناختن حقوق هسته ای ایران در دستیابی به آرمان های بزرگ خود در عرصه های بین المللی هستیم.

وی همچنین به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اشاره و بیان کرد: خوشبختانه شیب اجرای این مرحله ملایم بوده و 420 میلیارد ریال درآمد حاصل اجرای این مرحله به مردم پرداخت می شود.

نماینده دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان در مجلس شورای اسلامی اجرای طرح تحول سلامت را از برنامه های موفق دولت یازدهم ذکر کرد و گفت: پیش از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها بیماران 70 درصد هزینه های درمانی را پرداخت می کردند اما با اجرای این طرح هفت درصد از سوی بیماران و مابقی را دولت از محل هدفمندی پرداخت می کند.

احمدی در ادامه به مشکلات اعتباری اجرای طرح های زیربنایی در ایلام پرداخت و گفت: امسال با تلاش دولت از محل ماده 180 تبصره 22 ، 150 میلیارد ریال به بودجه استان اضافه می شود که 50 میلیارد ریال آن سهم شهرستان های حوزه جنوب است که این اعتبار برای تکمیل طرح های کشاورزی، آب روستایی، عشایری ، راه ها ، خدماتی و فرهنگی هزینه می شود.

وی همچنین از موافقت وزیر کشور برای تبدیل دهلران به فرمانداری ویژه خبر داد و اظهار کرد: ایجاد بخشداری در «دشت عباس» نیز از سوی مسوولان استان در حال پیگیری است.

وی گفت: پنج هزار هکتار از اراضی مستعد کشاورزی دهلران که در تملک شرکت ها و نهادهای غیر بومی استان است، به دانش آموختگان بخش کشاورزی و مردم مرزدار شهرستان واگذار می شود.

وی احداث راه های ایمن و استاندارد را از نیازهای اساسی این شهرستان در حال توسعه عنوان کرد و یادآور شد: تبدیل مسیر مهران – دهلران و اندیمشک به مسیر شریانی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی است.

احمدی تاکید کرد: امسال 40 میلیارد ریال برای تعریض جاده مهران به دهلران در نظر گرفته شده و همچنین از محل 600 میلیارد ریال قیر روستایی نیز اعتباری برای تعریض راه دهلران، اندیمشک لحاظ شده است.

نماینده حوزه جنوبی در مجلس شورای اسلامی تکمیل شبکه گاز رسانی به دهلران پیش از شروع فصل سرما را از دیگر برنامه های دولت تدبیر و امید در این شهرستان بیان کرد و اضافه کرد: مشکلات گاز رسانی در پادگان دوکوهه و معارضان در خوزستان برطرف شده و با عبور لوله از کرخه تا اوایل فصل سرما عملیات گازرسانی به شهرستان تکمیل و مردم از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهند شد.

احمدی در پایان از رایزنی های متعدد برای راه اندازی دفتر نفت و گاز غرب در شهرستان مرزی دهلران با توجه به وجود منابع بزرگ نفت و گاز در منطقه خبر داد.

 

اختصاص 100 میلیارد ریالی برای تکمیل کارخانه سیمان دهلران

نماینده مردم دهلران، آبدنان، دره شهر و بدره در مجلس از تخصیص 100 میلیارد ریال برای تکمیل کارخانه سیمان دهلران خبر داد.
به گزارش نسیم دهلران; علی محمد احمدی دیروز(10 مرداد) در بازدید از کارخانه سیمان دهلران گفت: دولت امسال برای تکمیل کارخانه سیمان دهلران 100میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است.
وی افزود: کارخانه سیمان دهلران اکنون از پیشرفت فیزیکی 77 درصدی برخوردار است و پیش بینی می شود در صورت تخصیص این اعتبار تا پایان امسال به بهره برداری کامل برسد.
نماینده شهرستانهای دهلران ،آبدنان ،دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار اولیه این کارخانه یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال است که تاکنون یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.
وی اظهار داشت: مرحله نخست این مجتمع صنعتی بدون کلینکرآماده بهره برداری است و امیدواریم با راه اندازی سایر بخش ها شاهد تولید محصول نهایی در کارخانه سیمان دهلران باشیم.
احمدی بیان کرد: بهره برداری کامل از این کارخانه زمینه اشتغال ۴۰۰ نفر را به شکل مستقیم و سه هزار و ۵۰۰ نفر را به شکل غیر مستقیم فراهم می کند.
آخرین بروز رسانی در شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 18:47
 

نظرات  

 
#1 ارتین93 1393-05-21 20:49
سلام دکتر انچه از سیمان دهلران گذارش دادن کذب است چون که 30درصد کار فیزیکی انجام شده نه 77درصدکه همین کارانجام شده بازدهی نداردمگر تا تولیدکلینکرو با توجه به بی اهمیت بودن پروژه برای صاحبان سرمایه یقین بدارید عمر ما و شما کفاف افتتاح پروژه را نمیده چون که انبار خاک و سیلوهای لغزان و حرارت با این روند کار بیش از سه دهه طول میکشد که تا ان موقع کسی دیگر سیمان استفاده نمیکند
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر

Bot

منوهای تصویری

آخرین اخبار


بازدیدها 783
بازدیدها 862
بازدیدها 1117
بازدیدها 1331
بازدیدها 829
بازدیدها 1121
بازدیدها 967
بازدیدها 867
بازدیدها 902
بازدیدها 1066
بازدیدها 2083
بازدیدها 1001
بازدیدها 1001
بازدیدها 864
بازدیدها 1640
بازدیدها 1143
بازدیدها 1484
بازدیدها 975
بازدیدها 1236
بازدیدها 973
بازدیدها 2067
بازدیدها 3818
بازدیدها 1232
بازدیدها 1795
بازدیدها 1417

بازدید حوزه انتخابیه

تصویر

تفاهم نامه دوبانده کردن مسیر اندیمشک به دهلران به امضا رسید+پیش نویس تفاهم نامه

© دهلران - امضاء تفاهم نامه چهارخطه کرده جاده اندیمشک