Developed by JoomVision.com
پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران

پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران 

* پاسخ وزیر محترم نیرو به تذکر دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تسریع در تعیین سرمایه گذاری، اهتمام و راه اندازی تاسیسات تلمبه ذخیره ای در سد و نیروگاه سیمره. *دیدار...

ادامه مطلب...

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران 

تصویر نامه مهندس زنگنه وزیر نفت به دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در خصوص عملیاتی نمودن فرودگاه دهلران. پیرو پیگیری ها و ملاقات حضوری احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام مورخه 94/4/29با وزیر محترم نفت ،با توجه به نیاز صنعت...

ادامه مطلب...

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی،نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذکر مورخه 94/5/19 به رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی موضوع آتش سوزی های زنجیره ای جنگلهای زاگرس به ویژه آتش سوزی های پی...

ادامه مطلب...

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات 

600 میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده دهلران - اندیمشک اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی، محور دهلران - اندیمشک یکی از مهمترین محورهای ارتباطی استان ایلام است که این محور با توجه به اینکه ایلام را به خوزستان...

ادامه مطلب...

پروژه تلمیه دخیره ای سد سیمره عملیاتی می شود/نشست احمدی با مسوولان وزارت نیرو+مکاتبه 

طرح احداث سد بزرگ سیمره سال ۷۶ آغاز شده و هم اکنون بیش از ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای احداث سد بزرگ سیمره هزینه شده است. پروژه تلمبه ذخیره سد سیمره یکی از مهمترین برنامه های ملی است...

ادامه مطلب...

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام 

امروزه بهداشت جزء الویت ها و نیازهای اساسی خانواده است. ارتقاء خدمات، چاره اندیشی برای حل مشکلات، دوری از ارائه کف خدمات در این مراکز از مهمترین دغدغه ها و درخواست های مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نماینده...

ادامه مطلب...

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود 

پیرو مذاکرات و پیگیری های بعمل آمده دکتر احمدی نماینده مجلس با مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دستور اجرایی شدن و اخذ مجوز های لازم برای طرح راه آهن اندیمشک – دهلران و مهران صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ادامه مطلب...

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو 

با پیگیری های دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام طرح خط انتقال شبکه برق مورموری به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی، طرح خط انتقال شبکه برق مورموری پنج شنبه مورخه 94/4/1 با حضور دکتراحمدی نماینده...

ادامه مطلب...

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود 

  مکاتبه دکتر احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی   پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست نماینده استان ایلام          

ادامه مطلب...

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش 

  انتخاب دکتراحمدی نماینده استان ایلام بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش   مکاتبه دکتر احمدی نماینده مجلس با فانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق نوار مرزی فرهنگیان آبدانان و دره شهر  ...

ادامه مطلب...

Pre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

لینک عضویت تلگرام

طرح ها و لوایح امضا شده

آمار بازدیدکنندگان

پیوندهای تصویری

President

Top
احمدی در جمع راهپیمانان یوم الله 22 بهمن / وضعیت پروژهای شهرستان دهلران از زبان دکتراحمدی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 20:21

ایران در اوج قله های علم و فناوری است

امروز با یک درصد جمعیت دنیا بالای 5.1 درصد تولید علم جهانی را داریم

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز با یک درصد جمعیت دنیا بالای 5.1 درصد تولید علم جهانی را داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، علی محمد احمدی صبح امروز در جمع راهپیمانان دهلرانی اظهار داشت: پایمردی و پایداری ملت ایران اسلامی سبب موفقیت نظام در عرصه‌های مختلف است.

نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی پایمردی و پایداری و حضور مردم را سبب موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف دانست و گفت: پایمردی، ایثارگری و فداکاری شما ملت بزرگ ایران امروز ایران اسلامی به جایی رسانده است که قلدران و زیاده خواهان و افزون‌طلبان دنیا با التماس و عجز دچار تناقض‌گویی شده‌اند.
وی یادآور شد: روزهایی را تجربه کردیم که صدا و غرش هواپیما، جبهه و جنگ و وداع با عزیزان بود و تحریم و فشارهای ناجوانمردانه بود اما همه را تحمل کردیم تا امروز در دنیا آقا بالا سر نداشته باشیم و زورگویان به ما زور نگویند.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت بزرگ ایران بهای استقلال و آزادی، پافشاری بر اصول و ایمان و تعهد به قرآن را پرداخت کرده است تا در مقابل آنان که می‌خواستند این ملت بزرگ را ذلیل آمریکا و غرب کنند با اقتدار تمام بایستد و ایستادیم.

احمدی ادامه داد: تمام رسانه‌های دنیا دنبال این هستند که بگویند انقلاب اسلامی برای شما چه کار کرده است و گذشته از همه خدمات باید گفت عزتی که انقلاب اسلامی به ملت ما داده است از همه چیز بالاتر است.


نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز سران شرق و غرب عجولانه از هر کجا خود را به میز مذاکره می‌رسانند تا در مقابل ما کم نیاورند و این عزتی است که هیچ کشوری در دنیا ندارد.


وی با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: ما مردمی بودیم که از نظر آموزش و سواد در قبل انقلاب فقط حدود 100 هزار دانشجو با 10 دانشگاه در کشور داشتیم اما الان در هر خانواده چهار فارغ‌التحصیل دانشگاهی داریم و شهرهای بالای 20 هزار جمعیت دارای مراکز دانشگاهی است.


رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بحث رسیدگی به محرومین، وضعیت روستاها، آب شرب ،برق، راه و سایر مسایل و بویژه بهداشت و درمان امروز شاهد خدمات ارزنده‌ای به مردم هستیم و طرح تحول سلامت امروز سبب شده که هر بیمار صعب‌العلاجی رایگان در مراکز درمانی معالجه شود.


وی افزود: در بدو انقلاب اسلامی تعداد تخت‌های بیمارستانی 10 هزار تخت بود اما اکنون بالای 100 هزار تخت است و آن زمان با 7 درصد جمعیت صفر درصد سهم ما از تولید علم جهانی بود.
احمدی گفت: امروز با یک درصد جمعیت دنیا بالای 5.1 درصد تولید علم جهانی را داریم آن هم نه علم متعارف بلکه علم در مرزهای دانش در حوزه نانو، علوم فضایی، سلول‌های بنیادی و در حوزه‌هایی که غرب حیرت‌زده شده و این استعداد و توان فرزندان شماست.


این نماینده مجلس تصریح کرد: در بحث طول جاده‌ها، اتوبان‌ها، راه آهن، فرودگاه و امثال اینها در بدو انقلاب ما پنج صندلی پروازی داشتیم و هم‌اکنون بالغ بر 100 هزار صندلی پروازی با بیش از 3 میلیون جابه‌جایی مسافر هوایی داریم.


احمدی اظهار داشت: در حوزه‌های نظامی، قدرت و اقتدار بازدارنده جمهوری اسلامی در دنیا مثال‌زدنی است و در بحث بهزیستی، روستایی، آموزش و پرورش و عرصه‌های مختلف صلابت و پایداری شما ملت بزرگ، ایران اسلامی را به جایی رسانده که دشمنان اعتراف کرده‌اند که نمی‌شود با ملت ایران از راه زور وارد شد.
نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه‌های روی میز آنها برای ملت ایران اسلامی تجربه شده است و این حرف‌ها دستاوردی جز خواری برای آنها ندارد و این بدان معنا نیست که ما سختی نکشیده‌ایم؛ بلکه ما از همان آغاز انقلاب که در جبهه جنگیدیم و شهدا دادیم، موشک باران‌ها را دیدیم و ترور دانشمندان هسته‌ای و فشار و تحریم‌ها که فروش نفت ما را از 100 میلیارد تومان به 18 میلیارد تومان رساند همه را برای عزت و سربلندی تحمل کردیم و راهی که پیموده‌ایم برگشت‌ناپذیر است و مطمئنیم که به دنبال هر سختی یقینا پیروزی و آسایش است.


* سال 94 سال عزت و افتخار ملت ایران است


وی بیان کرد: با درایت رهبری، تلاش دولت و کمک مجلس شورای اسلامی سال 94 سال عزت و افتخار ملت ایران اسلامی خواهد بود.
احمدی با اشاره به رسیدن به نقاط خوب در مذاکرات افزود: امروز ما را تحریم می‌کنند که چه اتفاقی بیفتد و مطمئن باشید رهبری، دولت، تیم مذاکره کننده و مجلس شورای اسلامی اجازه نخواهند داد که ذره‌ای از سی سال مجاهدت بی‌بدیل شما در میز مذاکره با ظالمان و زورگویان و زیاده‌خواهان به یغما برود و امروز دشمن تسلیم شده و ما پیروز میدان خواهیم بود.


وی ادامه داد: همه ما واقفیم که شما در حال تحمل سختی‌ها هستید و ملتی که خواستار رسیدن به قله‌های عزت است باید سختی‌ها را تحمل و صبور باشد و بدانید که ما در گردنه آخر با نظام سلطه هستیم و به یاری خدا دستاوردهای علمی و فناوری هسته‌ای و هرچه که سرمایه ملی ملت ایران است به بار خواهد نشست؛ اما این به مفهوم نفی مشکلات موجود نیست.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: مجلس و دولت و همه دلسوزان نظام صادقانه در تلاش هستند تا از فشار به مردم و به ویژه اقشار حقوق‌بگیر روستاییان، مرزنشینان و آنهایی که درآمد محدود دارند کاسته شود.


این مقام مسئول با اشاره به بیانات رهبری افزود: در مذاکره فریب سیاسی دشمن را نمی‌خوریم و توافقی را می‌پذیریم که در آن فشار دشمن قطع شود و هر نوع فرسایشی کردن مذاکره تحت عنوان توافق کلی و جزئی پذیرفتنی نیست.


احمدی از فوریت طرحی برای ضرورت حفظ دستاوردهای هسته‌ای در مجلس خبر داد و گفت: در عرصه‌های اقتصادی تلاش می‌شود که فشارها را کم کنیم و در بودجه 94 در قانون تنظیم مقررات در لایحه خروج از رکود تمهیداتی داشته‌ایم که این فشارها در سال آینده کمتر شود.


*دهلران به پارس جنوبی تبدیل می‌شود

وی با اشاره به دیدار با وزیر نفت خاطر نشان کرد: وزیر نفت قول داده در صورت رفع تحریم‌ها دهلران را به پارس جنوبی زمین ایران تبدیل خواهیم کرد و این به خاطر استعدادهای نفتی و گازی دهلران است.


اختصاص 1400 میلیارد ریال برای چهار بانده کردن محور دهلران به اندیمشک


نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره در در مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک‌هزار و 400 میلیارد ریال برای چهار بانده کردن محور دهلران به اندیمشک خبر داد.
خبرگزاری فارس: اختصاص 1400 میلیارد ریال برای چهار بانده کردن محور دهلران به اندیمشک

علی‌محمد احمدی اظهار داشت: طرح چهار بانده کردن محور ارتباطی دهلران به اندیمشک تصویب شده است و تلاش می‌شود دهلران را به کریدر جنوب به غرب تبدیل کنیم.


وی اظهار داشت: بهسازی محور اندیمشک به دهلران، حذف نقاط حادثه‌خیز دهلران به مورموری، تقاطع دشت عباس و سه راهی سیداکبر و روکش آسفالت از دیگر اقدامات در حوزه راه‌های شهرستان دهلران است که به جد در حال انجام هستند.


نماینده حوزه جنوب ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل سرمایه‌گذار پتروشیمی دهلران افزود: با پشتوانه دولت سرمایه‌گذار جدید این پروژه مشخص شده است و در حال نقل و انتقالات حقوقی است و در آینده شروع به کار می‌کند.


احمدی ادامه داد: در خصوص کارخانه سیمان دهلران نیز کلینکر در حال انتقال به کارخانه است و بر اساس وعده‌ای که کارفرما و پیمانکار داده‌اند تا آخر سال راه‌اندازی می‌شود.


نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای راه‌آهن اندیمشک به دهلران خبر داد و افزود: شروع به کار دانشکده نفت و گاز دهلران، استقرار یک دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای دهلران و پیگیری حق مرزی برای مردم شهرستان دهلران از دیگر اقدامات در حال اجراست.


وی با اشاره به پیگیری‌ها برای فرمانداری ویژه دهلران گفت: همه اقدامات در این زمینه تکمیل است و مصوبه وزارت کشور نیز دارد و آماده ارایه به هیئت دولت است اما از آنجایی که هیئت دولت تاکنون در خصوص تقسیمات کشوری اقدامی نداشته در اولین فرصت این مهم در دولت پیگیری می‌شود.


احمدی از تخصیص 6 هزار میلیارد ریال برای شهرداری‌های شهرستان دهلران خبر داد و گفت: از این مبلغ 15 میلیارد ریال سهم شهرداری دهلران است و مابقی بین سایر شهرداری‌های موسیان، زرین‌آباد و سراب میمه توزیع می‌شود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 20:57
 

اضافه‌ كردن نظر

Bot

منوهای تصویری

آخرین اخبار


بازدیدها 783
بازدیدها 862
بازدیدها 1117
بازدیدها 1331
بازدیدها 829
بازدیدها 1121
بازدیدها 967
بازدیدها 867
بازدیدها 902
بازدیدها 1066
بازدیدها 2083
بازدیدها 1001
بازدیدها 1001
بازدیدها 864
بازدیدها 1640
بازدیدها 1143
بازدیدها 1484
بازدیدها 975
بازدیدها 1236
بازدیدها 973
بازدیدها 2067
بازدیدها 3818
بازدیدها 1232
بازدیدها 1795
بازدیدها 1417

بازدید حوزه انتخابیه

تصویر

تفاهم نامه دوبانده کردن مسیر اندیمشک به دهلران به امضا رسید+پیش نویس تفاهم نامه

© دهلران - امضاء تفاهم نامه چهارخطه کرده جاده اندیمشک