Developed by JoomVision.com
پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران

پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران 

* پاسخ وزیر محترم نیرو به تذکر دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تسریع در تعیین سرمایه گذاری، اهتمام و راه اندازی تاسیسات تلمبه ذخیره ای در سد و نیروگاه سیمره. *دیدار...

ادامه مطلب...

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران 

تصویر نامه مهندس زنگنه وزیر نفت به دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در خصوص عملیاتی نمودن فرودگاه دهلران. پیرو پیگیری ها و ملاقات حضوری احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام مورخه 94/4/29با وزیر محترم نفت ،با توجه به نیاز صنعت...

ادامه مطلب...

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی،نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذکر مورخه 94/5/19 به رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی موضوع آتش سوزی های زنجیره ای جنگلهای زاگرس به ویژه آتش سوزی های پی...

ادامه مطلب...

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات 

600 میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده دهلران - اندیمشک اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی، محور دهلران - اندیمشک یکی از مهمترین محورهای ارتباطی استان ایلام است که این محور با توجه به اینکه ایلام را به خوزستان...

ادامه مطلب...

پروژه تلمیه دخیره ای سد سیمره عملیاتی می شود/نشست احمدی با مسوولان وزارت نیرو+مکاتبه 

طرح احداث سد بزرگ سیمره سال ۷۶ آغاز شده و هم اکنون بیش از ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای احداث سد بزرگ سیمره هزینه شده است. پروژه تلمبه ذخیره سد سیمره یکی از مهمترین برنامه های ملی است...

ادامه مطلب...

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام 

امروزه بهداشت جزء الویت ها و نیازهای اساسی خانواده است. ارتقاء خدمات، چاره اندیشی برای حل مشکلات، دوری از ارائه کف خدمات در این مراکز از مهمترین دغدغه ها و درخواست های مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نماینده...

ادامه مطلب...

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود 

پیرو مذاکرات و پیگیری های بعمل آمده دکتر احمدی نماینده مجلس با مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دستور اجرایی شدن و اخذ مجوز های لازم برای طرح راه آهن اندیمشک – دهلران و مهران صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ادامه مطلب...

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو 

با پیگیری های دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام طرح خط انتقال شبکه برق مورموری به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی، طرح خط انتقال شبکه برق مورموری پنج شنبه مورخه 94/4/1 با حضور دکتراحمدی نماینده...

ادامه مطلب...

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود 

  مکاتبه دکتر احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی   پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست نماینده استان ایلام          

ادامه مطلب...

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش 

  انتخاب دکتراحمدی نماینده استان ایلام بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش   مکاتبه دکتر احمدی نماینده مجلس با فانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق نوار مرزی فرهنگیان آبدانان و دره شهر  ...

ادامه مطلب...

Pre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

لینک عضویت تلگرام

طرح ها و لوایح امضا شده

آمار بازدیدکنندگان

پیوندهای تصویری

President

Top
دکتر احمدی در مراسم یادواره شهید رضایی نژاد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 01 مرداد 1394 ساعت 13:44

نماینده مردم حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهید رضایی نژاد گفت: مردم ایران در بحث هسته ای با مقاومت خود کمر استکبار را شکستند.
یادواره شهید داریوش رضایی نژاد و 210 شهید گلگون کفن شهرستان آبدانان با حضور "مهندس مروارید" استاندار ، دکتر احمدی نماینده مردم حوزه جنوبی استان ، معاونین استاندار،سردار حسینی فرمانده سپاه امیر المومنین استان ایلام ، امام جمعه ، فرماندار ، خانواده شهید رضایی نژاد و حضور پرشور مردم شهرستان آبدانان در مسجد صاحب الزمان هزاردر برگزار شد.


"محمدرضا مروارید" استاندار ایلام در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید داریوش رضایی نژاد و 210 شهید شهرستان آبدانان ،وی را افتخاری برای شهرستان آبدانان، استان ایلام و کشور دانست و گفت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون فداکاری ها و خون پاک شهیدان است.


وی با اشاره به مذاکرات هسته ای و نتایج بدست آمده از آن اظهار کرد: به رسمیت شناختن حقوق هسته ای کشور مهمترین دستاورد این مذاکرات بود.
استاندار ایلام اظهار کرد: کشورهای دنیا فهمیده اند که قدرت بلامنازعه خاورمیانه ایران است و باید با احترام و تکریم با ایران برخورد کرد.
مروارید با اشاره به دشمنی دیرینه کشورهای غربی با ایران ، گفت: هدف کشورهای اروپایی از برنامه هسته ای جلوگیری از دستیابی ایران به بمب هسته ای است حال اینکه ما به فتوای رهبر معظم انقلاب هدفی جز برنامه صلح آمیز نداشته ایم.

دکتر "علی محمد احمدی" نماینده مردم آبدانان، دهلران ، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: شهرستان آبدانان در سالهای دفاع مقدس و بعد از آن شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است که درارای ویژگی های خاصی هستند.


وی گفت: شهید علی جرایه با 12 سال سن و شهیدان دنشجو و طلبه دارای ویژگی های خاصی بودند و وقتی به آنها نگاه می شود، می بینیم از دامان مردمانی به آسمان پرکشیده اند که نمود تقوی، ایمان و پایداری بوده اند.
نماینده مردم حوزه جنوبی استان ایلام موضوع هسته ای را موضوعی تاریخی خواند و گفت: یاد شهدای هسته ای و شهید والا مقام شهید داریوش رضایی نژاد تا ابد در تاریخ پایدار و ماندگار خواهد شد.


دکتر احمدی با اشاره به پایان مذاکرات هسته ای و ضرورت تبیین داده ها و ستانده های این مذاکرات گفت: راه ما راه امام راحل و رهبری معظم انقلاب است که برایمان ترسیم کرده اند و هرگز تسلیم تحریم، فشار و تهدید کشورهای غربی نخواهیم شد.


وی با اشاره به تاریخ مبارزه ایران با کشورهای مستکبر غربی ، گفت: ما در طول تاریخ انقلاب دو بار پنجه در پنجه کشورهای ظالم غربی کردهایم و در هردو بار توانستیم با حفظ آرمانهای خود پیروزی های گسترده ای را به دست آوریم.


نماینده مردم حوزه جنوبی استان ایلام با اشاره به مذاکرات هسته ای و جلسه شورای امنیت سازمان ملل در باره برنامه هسته ای ایران گفت:استکبارگران جهانی بیش از 1 تایید 0 سال ظالمانه ترین تحریمها و فشارها را بر ملت ایران تحمیل کرد اما مردم ما با مقاومت خود کمر استکبار را شکستند .

دکتر احمدی بیان کرد: مذاکرات نشان داد ملت ایران ملت بزرگی است که به فضل خدا و درایت بی بدیل رهبری در دنیا یکه و تنها با استعانت از توان الهی جریانهای بین المللی را مدیریت می کند.


دکتر احمدی یکی از مهمترین دستاورد های هسته ای در مذاکرات را به رسمیت شناخت حقوق هسته ای کشورمان توسط کشورهای جهان دانست و گفت: کشورهای غربی که زمانی توان دیدن 10 عدد سانتریفیوژ را نداشتند اکنون حق ایران را در داشتن هزاران سانتریفیوژ ، آب سنگین و موارد دیگر  را به رسمیت می شناسند.
نماینده مردم حوزه جنوب استان اظهار کرد: دستاورد دیگر مذاکرات هسته ای از بین رفتن نظام تحریمهای غرب است که امروز دیگر کشورهای غربی نمی توانند چنین تحریمهایی بر علیه ایران در کوتاه مدت وضع کنند.
دکتر احمدی گفت: در مذاکرات هسته ای قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران به جهانیان به اثبات رسید .


در این مراسم فرماندار آبدنان و مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام ایراد سخن کردند.
در پایان شرکت کنندگان در این مراسم ضمن حضور بر مزار شهید رضایی نژاد و شهدای شهرستان با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهیدان شهرستان آبدانان را گرامی داشتند.

 

اضافه‌ كردن نظر

Bot

منوهای تصویری

آخرین اخبار


بازدیدها 783
بازدیدها 862
بازدیدها 1117
بازدیدها 1331
بازدیدها 829
بازدیدها 1121
بازدیدها 967
بازدیدها 867
بازدیدها 902
بازدیدها 1066
بازدیدها 2083
بازدیدها 1001
بازدیدها 1001
بازدیدها 864
بازدیدها 1640
بازدیدها 1143
بازدیدها 1484
بازدیدها 975
بازدیدها 1236
بازدیدها 973
بازدیدها 2067
بازدیدها 3818
بازدیدها 1232
بازدیدها 1795
بازدیدها 1417

بازدید حوزه انتخابیه

تصویر

تفاهم نامه دوبانده کردن مسیر اندیمشک به دهلران به امضا رسید+پیش نویس تفاهم نامه

© دهلران - امضاء تفاهم نامه چهارخطه کرده جاده اندیمشک