Developed by JoomVision.com
پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران

پیگیری احمدی در خصوص تسریع در راه اندازی تلمبه ذخیره ای سد و نیروگاه سیمره و راه آهن دهلران 

* پاسخ وزیر محترم نیرو به تذکر دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تسریع در تعیین سرمایه گذاری، اهتمام و راه اندازی تاسیسات تلمبه ذخیره ای در سد و نیروگاه سیمره. *دیدار...

ادامه مطلب...

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران

نامه وزیر نفت به دکتر آخوندی در خصوص راه اندازی فرودگاه دهلران 

تصویر نامه مهندس زنگنه وزیر نفت به دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در خصوص عملیاتی نمودن فرودگاه دهلران. پیرو پیگیری ها و ملاقات حضوری احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام مورخه 94/4/29با وزیر محترم نفت ،با توجه به نیاز صنعت...

ادامه مطلب...

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان

گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده در خصوص آتش سوزی جنگل های بلوط ایلام و آبدانان 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی،نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذکر مورخه 94/5/19 به رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی موضوع آتش سوزی های زنجیره ای جنگلهای زاگرس به ویژه آتش سوزی های پی...

ادامه مطلب...

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات

دهلران - اندیمشک چهار خطه می شود/ تفاهم نامه وزارت راه و نفت برای تامین اعتبار طرح +مکاتبات 

600 میلیارد ریال برای چهار خطه کردن جاده دهلران - اندیمشک اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی، محور دهلران - اندیمشک یکی از مهمترین محورهای ارتباطی استان ایلام است که این محور با توجه به اینکه ایلام را به خوزستان...

ادامه مطلب...

پروژه تلمیه دخیره ای سد سیمره عملیاتی می شود/نشست احمدی با مسوولان وزارت نیرو+مکاتبه 

طرح احداث سد بزرگ سیمره سال ۷۶ آغاز شده و هم اکنون بیش از ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای احداث سد بزرگ سیمره هزینه شده است. پروژه تلمبه ذخیره سد سیمره یکی از مهمترین برنامه های ملی است...

ادامه مطلب...

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام

رایزنی دکتر احمدی بر سر تامین دستگاه سی تی اسکن حوزه جنوبی استان ایلام 

امروزه بهداشت جزء الویت ها و نیازهای اساسی خانواده است. ارتقاء خدمات، چاره اندیشی برای حل مشکلات، دوری از ارائه کف خدمات در این مراکز از مهمترین دغدغه ها و درخواست های مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نماینده...

ادامه مطلب...

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود

خبری خوش برای مردم شهرستان دهلران /راه آهن اندیمشک – دهلران عملیاتی می شود 

پیرو مذاکرات و پیگیری های بعمل آمده دکتر احمدی نماینده مجلس با مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دستور اجرایی شدن و اخذ مجوز های لازم برای طرح راه آهن اندیمشک – دهلران و مهران صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ادامه مطلب...

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو

با حضور دکتراحمدی طرح انتقال شبکه برق به کلات مورموری به بهره برداری می رسد/مکاتبه وزارت نیرو 

با پیگیری های دکتراحمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام طرح خط انتقال شبکه برق مورموری به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتراحمدی، طرح خط انتقال شبکه برق مورموری پنج شنبه مورخه 94/4/1 با حضور دکتراحمدی نماینده...

ادامه مطلب...

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود

پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست دکتر احمدی/بازپرداخت وام های کشاورزان تمدید می شود 

  مکاتبه دکتر احمدی نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی   پاسخ مدیرعامل بانک کشاورزی به درخواست نماینده استان ایلام          

ادامه مطلب...

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش

انتخاب دکتراحمدی بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش 

  انتخاب دکتراحمدی نماینده استان ایلام بعنوان عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد  وزارت آموزش و پرورش   مکاتبه دکتر احمدی نماینده مجلس با فانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص برقراری حق نوار مرزی فرهنگیان آبدانان و دره شهر  ...

ادامه مطلب...

Pre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

لینک عضویت تلگرام

طرح ها و لوایح امضا شده

آمار بازدیدکنندگان

پیوندهای تصویری

President

Top
با حضور معاون وزیر و نماینده مجلس مشعل گاز شهرستان های آبدانان و دهلران روشن شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 12 شهریور 1394 ساعت 10:40

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، صبح امروز در آیینی با حضور معاون وزیر نفت، استاندار ایلام، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی 5 شهر در استان ایلام از نعمت گاز خانگی برخوردار شد.

آیین گازرسانی به شهرهای دهلران، آبدانان، مورموری، سرابباغ و موسیان با حضور مسئولان کشوری و استانی در دهلران برگزار شد.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در این آیین گفت: تا پایان سال 96 حدود 10 هزار روستای کشور از نعمت گاز خانگی برخوردار شدند.

حمیدرضا عراقی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری 3 هزار روستای کشور از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

وی گفت: در سال 95 نیز 3 هزار روستای دیگر و در سال 96 نیز بیش از 3 هزار روستا به شبکه گاز خانگی متصل می‌شوند.

علی محمد احمدی در مراسم افتتاح گازرسانی به شهرستان‌های دهلران و آبدانان، اظهار داشت: بسیار حرکت زیبایی است که این مراسم در روبه روی یادمان دفاع مقدس برگزار شده است.

وی با بیان اینکه روزانه 180 هزار بشکه از میادین دهلران نفت برداشت می‌شود، افزود: با توجه به اینکه شرکت‌های بسیاری در زمینه بهره برداری، شیرین سازی گاز و پروژه‌هایی در زمینه گازهای همراه نفت در دهلران وجود دارد اما بیشترین آمار بیکاری ما در دهلران تحصیل کردگان دانشگاهی در رشته‌های نفت و گاز است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با پیگیری‌های مجدانه‌ای که در چند سال گذشته انجام شد نتایج گازرسانی را مشاهده کردیم.

وی با بیان اینکه زمانی که سیلندرهای گاز را بر روی دوش مردم می‌دیدم شرمنده می‌شدیم، خاطرنشان کرد: شاید عده‌ای تصور کنند که این پروژه دیر به سرانجام رسید اما با وجود کمبود منابع مالی و اعتباری بالاخره این پروژه محقق شد.

احمدی خاطرنشان کرد: در استان ایلام وقتی برای یک مدرسه شش کلاسه شروع می‌شود باید ردیف استانی یا ملی داشته باشد اما گاز دهلران هیچ گونه بودجه و ردیف استانی و ملی نداشته است.

وی با بیان اینکه اوج این پروژه مصادف شد با اوج تحریم‌ها، تصریح کرد: برای به سرانجام رسیدن گازرسانی به آبدانان و دهلران 200 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خط انتقال گاز دهلران و آبدانان از مسیرهای بسیار سختی گذشته است و نظام جمهوری اسلامی برای گازرسانی به این شهرستان‌ها تلاش بسیاری کشیده‌اند.

وی گفت: 320 میلیارد تومان در زمان زلزله به آبدانان و دهلران و دره شهر اختصاص پیدا کرد که 100 میلیارد تومان دیگر نیز در راه است.

استاندار ایلام با بیان اینکه 98 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز استفاده می‌کنند، بیان کرد: تا پایان سال آینده 100 درصد جمعیت شهری استان و 90 درصد جمعیت روستایی استان به شبکه گاز متصل می‌شود.

محمدرضا مروارید با اشاره به ظرفیت‌های نفت و گاز در دهلران تصریح کرد: دهلران شایستگی برخورداری از گاز خانگی داشت که این مهم از توفیقاتی بود که در دولت تدبیر و امید حاصل شد.

استاندار ایلام با اشاره به تأخیر در شروع شدن عملیات گازرسانی به ایلام گفت: با وجود این عقب‌ماندگی ایلام از استان‌های نمونه کشور در امر گازرسانی شهری و روستایی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به 105 هزار مشترک استان ایلام با 74 هزار انشعاب گفت: 16شهر و 182 روستای استان از نعمت گاز برخوردارند که ضریب بهره‌مندی خانوارهای شهری از گاز 81 درصد است.

روح‌الله نوریان افزود: با بهره‌برداری از گاز 5 شهر دهلران، آبدانان، مورموری، سرابباغ و موسیان این ضریب به 97 می‌رسد.

وی با اشاره به فعالیت گازرسانی به 137 روستای استان ایلام افزود: 85 روستا تا پایان سال عملیات اجرایی گاز آن‌ها شروع می‌شود.

وی با اشاره به بهره‌مندی 8 هزار و 200 خانوار در دهلران از نعمت گاز گفت: در این شهرستان عملیات گازرسانی به 35 روستا در حال اجرا است که 21 روستا در مراحل پیمان‌سپاری هستند.

فرماندار دهلران نیز گفت: 85 درصد عملیات گازرسانی به دهلران در دولت تدبیر و امید انجام شد.

امیدعلی سبزی گازرسانی به دهلران را از افتخارات ماندگار دولت تدبیر و امید دانست و افزود: امروز با همت دولت، تلاش استاندار ایلام و برنامه‌ریز‌ها و اقدامات جهادی شاهد گازرسانی به دهلران هستیم.

وی بر ضرورت تسریع در تکمیل شبکه شهری و خط انتقال زرین‌آباد و میمه تأکید کرد و گفت: تکمیل شبکه گاز شهری دهلران و تسریع در عملیات اجرایی گاز‌رسانی به روستاهای این شهرستان از دیگر درخواست‌ها است.

سبزی با اشاره به ظرفیت‌های دهلران در حوزه نفت و گاز و توان تولید روزانه 190 هزار بشکه در این شهرستان افزود:91 درصد نفت و گاز غرب کشور در دهلران تولید می‌‌شود که می‌طلبد در حوزه نفت و گاز به این شهرستان توجه ویژه‌ای شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 12 شهریور 1394 ساعت 20:49
 

نظرات  

 
#1 مهدی 1394-09-09 00:18
خدا وکیلی گازی که روشن کردین سیلندری نبود؟؟
آخه کدوم گاز؟ گاز تو فلرهای دهلران داره میسوزه
اما دل مردم رو بیشتر
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر

Bot

منوهای تصویری

آخرین اخبار


بازدیدها 783
بازدیدها 862
بازدیدها 1117
بازدیدها 1331
بازدیدها 829
بازدیدها 1121
بازدیدها 967
بازدیدها 867
بازدیدها 902
بازدیدها 1066
بازدیدها 2083
بازدیدها 1001
بازدیدها 1001
بازدیدها 864
بازدیدها 1640
بازدیدها 1143
بازدیدها 1484
بازدیدها 975
بازدیدها 1236
بازدیدها 973
بازدیدها 2067
بازدیدها 3818
بازدیدها 1232
بازدیدها 1795
بازدیدها 1417

بازدید حوزه انتخابیه

تصویر

تفاهم نامه دوبانده کردن مسیر اندیمشک به دهلران به امضا رسید+پیش نویس تفاهم نامه

© دهلران - امضاء تفاهم نامه چهارخطه کرده جاده اندیمشک