لیست قیمت اجاره دیزل ژنراتور سه فاز و برای مصارف صنایع تولیدی ماینر و . دیزل پارسیا

خواستم بدونم برای یه ساختمان اداری 2 طبقه با روشنایی کامل، 15 عدد سیستم کامپیوتر، 15 عدد فن کویل و 2 عدد کمپرسور بزرگ هواساز چه توان مصرفی نیازه؟ در ضمن تابلو اتوماتیک هم نیاز دارم. با سلام و تشکر از مطالب مفیدتون، دیزل ژنراتور 100 کاوا سه فاز رو می خواستم، اگه لطف کنید برندها و قیمت رو برام ارسال کنید ممنون می شم. قسمت گرد گیر صافی دارای یک لاستیک پلاستیکی شکاف دار (گلابی لاستیکی) است که با فشردن آن و باز شدن شکاف، گرد و خاک داخل گردگیر به بیرون ریخته می شود. در موتور تراکتور ها، کمباین ها و ماشین های راهسازی جدید قسمت گردگیر توسط یک مجرا به خروجی اگزوز متصل شده است.

دیزل ژنراتور

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان این شرکت از صفحه تماس با ما استفاده فرمائید.

ملاحظاتی برای جلوگیری از آتش سوزی در هنگامی بالا رفتن دمای ژنراتور نیز باید در نظر گرفته شود. به منظور جلوگیری از آتش سوزی، از ریخته شدن روغن روی زمین اجتناب شود. نصب ژنراتور ها باید در محلی دور از خانه های مسکونی باشند (برای کاهش آلودگی صوتی و هوا در محل سکونت).

سیستم خنک کننده موتور را کنترل می کند، به طور معمول مخلوطی از آب مقطر و گلیکول با برخی مواد افزودنی اضافی برای جلوگیری از خوردگی می باشد. همچنین ممکن است در برخی موتورها یک فیلتر خنک کننده وجود داشته باشد و یک “پمپ آب” که در واقع یک پمپ خنک کننده موتور است.

با اهمیت ترین قسمت سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور ، موتور دیزل آن می باشد که در اصل جایگاه قلب این سیستم را از آن خود کرده است.

موتور های صنعتی این برند در تهیه دیزل ژنراتور ها استفاده میشوند و توانایی تولید توان 100 تا 800 اسب بخار را دارا می باشند. موتورهای دیزلی ولوو تا قدرت 275 کاوا در کشور آلمان، 300 و 350 کاوا در کشور فرانسه و توان های بالاتر در کشور سوئد تولید می شوند.

در هنگام خرید اطلاعات بیشتر انتخاب موتورخوب به عنوان یکی از اجزای اصلی  تشکیل دهنده دیزل ژنراتوربسیار اهمیت دارد و ضروری است که به فاکتور های نظیر کشور و شرکت تولید کننده موتور، نوع و ساختار موتور توجه ویژه ای داشته باشید.

ملاحظات تعمیر و نگهداری ژنراتورها، واحد خنک‌کننده

میزان مصرف دیزل ژنراتورها به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی می باشد. این میزان با توجه به ارتفاع از سطح دریا، رطوبت نسبی محیط، درجه حرارت محیط، عمر دیزل ژنراتور و کیفیت گازوئیل مصرفی متغیر می باشد. کیفیت و کارایی دیزل ژنراتور سبب شد تا صنایع خودرو سازی و کارخانجات تولید تجهیزات صنعتی نیز به استفاده از این نوع موتور احتراق داخلی تمایل پیدا کنند.

دیزل ژنراتور

بنابراین لازم است به شرایط فعلی موتور دیزل، تاریخچه آن و محل خریداری توجه داشت. منظور از محل خریداری این است که دیزل ژنراتور دست دوم  را از یک شرکت و فروشگاه معتبر خریداری نمایید.

مجموعه دیزل ژنراتور[ویرایش]

بر این اساس موتور موجود در این وسایل به سه دسته گازوئیل سوز، گاز سوز و در نهایت دوگانه سوز طبقه بندی می شوند. روش دیگر برای دسته بندی موتورهای موجود در دیزل های ژنراتوری بر اساس نوع برق خروجی از آنها می باشد. در این دسته بندی عموما موتورهای دیزلی به دو دسته تک فاز و سه فاز طبقه بندی می شوند.

با اطلاع از توان دیزل ژنراتور انتخابی، می‌توان مدل مناسبی را نسبت به برق موردنیاز تهیه کرد. برای این کار باید توان برقی تمامی تجهیزاتی که نیاز به برق دیزل ژنراتور دارند، محاسبه و جمع شوند. از این رو تبدیل کیلووات به کاوا KVA، لازمه محاسبه توان دیزل ژنراتور می‌باشد. شارژ کردن باتری با ژنراتور دیزلی باید به شکل دقیق و اصولی انجام بگیرد.

  • شرکت هژیر صنعت یکی از قدیمیترین شرکت های تولید کننده یو پی اس در ایران می باشد.
  • هر یک از انواع دیزل های ژنراتوری قید شده در متن دارای عملکرد متفاوتی می باشند.
  • بصورت ایده آل موتورهای دیزل باید در حداقل ۶۰ تا ۷۵٪ بار ماکزیمم بار خود راه‌اندازی شوند.
  • این امکان به مدیران شبکه برق اجازه می‌دهد تا تولید برق از دیزل ژنراتورها را به‌طور هوشمند و هماهنگ با شبکه مدیریت کنند و در صورت نیاز، برق تولید شده را به شبکه اضافه یا از شبکه بردارند.

ژنراتور دیزلی در یک محفظه ضدآب، قاب سازه‌ای، یا واحد قابل حمل قرار داده می‌شود.

این امر آنها را به گزینه ای مناسب برای سایت های از راه دور تبدیل می کند که ممکن است شبکه برق غیرقابل اعتماد باشد. در خواهید یافت که دیزل ژنراتورها (مانند دیزل ژنراتور تلک چین) معمولاً از ژنراتورهای بنزین بیشتر هستند. با تعمیر و نگهداری مناسب ، دیزل ژنراتور پتانسیل کار با چندین سال خدمت را دارد تا اینکه به یک تعمیر اساسی نیاز داشته باشد.

ژنراتور‌ها را می‌توان بر اساس قابل حمل‌‌بودن یا نبودن، نحوه عملکرد، برند و صنعتی یا خانگی بودن دسته بندی کرد.

قبل از خرید ژنراتور  و این اعداد را توسط سازمانهای محلی کنترل کنید.

سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شرکت الف، عامل قیمت را، برای انتخاب دیزل ژنراتور در اولویت قرار می دهد. بعد از چند سال کیفیت پایین دیزل ژنراتور انتخاب شده باعث خرابی اساسی در آن شده و شرکت الف مجددا برای خرید دیزل ژنراتور باید اقدام کند.

فناوری محصولات دیزل این شرکت همانند محصولات پرکنیز بوده و همان توان و قدرت را دارا است. دیزل لوول سالانه بیش از 60 هزار موتور دیزلی تولید می‌کند که این دیزل‌ها با «ژنراتور استامفورد چین» کوپله شده و دیزل ژنراتور لوول تولید می‌شود.

بسیاری از کارخانجات صنعتی، انبارها، سوله ها و مراکز و واحدهای تولیدکننده برای تولید محصولات و فعالیت خود نیاز مبرمی به برق دائمی دارند. قطع شدن ناگهانی و بدون پیش بینی برق، حتی برای مدت زمان کوتاه می تواند خسارات جبران ناپذیری را به یک مجموعه تولیدی وارد کند. استفاده از دیزل ژنراتور و تجهیزات برق اضطراری بهترین اقدامی است که می توان در زمان قطعی برق انجام داد.

بهتر است بدانیم که دیزل ژنراتور ولوو پنتا ، دیزل ژنراتور کامینز ، پرکینز، دویتس، لوول و دیزل ژنراتور بادوین ، جز بهترین برندهای مصرفی در ایران می باشد. شرکت بینش ابتکار خاورمیانه یکی از برترین وارد کننده و تولید کننده دیزل ژنراتور در کشور بوده که تمامی برندهای دیزل ژنراتور را پشتیبانی می کند. در صورتی که در ژنراتورهای گازی هزینه اولیه تهیه بسیار بیشتر بوده و تنها مزیت آن‌ها از نظر اقتصادی برای مصرف کننده، تامین آسان تر سوخت آن است. دیزل ژنراتور ها به ما امکان می دهند که در شرایط بی برقی یا نداشتن دسترسی به شبکه برق از آن ها استفاده کنیم.

امروزه، بسیاری از مراکز مانند بیمارستان ها، سازمان ها، ادارات و … از دیزل ژنراتور استفاده می کنند.

نیروگاه های برق را می توان از مهم ترین مناطق یک کشور به حساب آورد. از طریق نیروگاه های برق می توان انرژی لازم برای تامین برق یک شهر را فراهم آورد. بدین طریق می توان نور و انرژی برق را به خانه ها، کسب و کارها، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و بسیاری از جاهای دیگر انتقال داد.

توان تولید برق دیزل ژنراتور‌های نیروگاهی بیش از ۱۰۰۰ کیلووات می‌باشد. این مدل از دستگاه‌ها دارای بدنه‌ای مقاوم در برابر صدمات فیزیکی و نوسانات برقی است.

ویژگی‌های ممتاز هر یک از مدل‌های این محصول، استفاده از آن‌ها را در مکان‌های تجاری، خانگی و صنعتی امکان‌پذیر نموده است. واحدهای دیزلی می توانند بسیار پر سر و صدا باشند، بنابراین اغلب از مکان های کاری دور هستند.

این نوع ژنراتورهای نسبتا جدید تولید شده شرکت کامینز پاور انگاستان، به لطف محفظه های ضعیف صدا با فشار صوتی 103 دسی بل LWA و 74 دسی بل (A) در فشار صوتی 7 متر، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آلودگی صوتی کمتری را ایجاد می کنند. علاوه بر این، این ژنراتورهای C550D5 دارای چندین نقطه بالابر برای پیکربندی با محفظه یا بالابر شاسی، و همچنین مخازن دو پوسته اختیاری برای رعایت مقررات زیست محیطی منطقه هستند. وجود محفظه های محافظ در برابر آب و هوا آرامش خاطر مشتریان را در برابر اجزای دیزل ژنراتور ایجاد می کند.

نصب و راه‌اندازی یک دیزل ژنراتور باید همیشه توسط یک فرد متخصص و با تجربه انجام گیرد تا از بروز هر گونه مشکل احتمالی به جلوگیری شود. از آب گاهی اوقات به عنوان مایع خنک کننده برای دیزل ژنراتور استفاده می‌شود.

کشتی ها و بسیاری از وسایل نقلیه بزرگ زمینی مانند قطار ها نیز از ژنراتورهای دیزلی نه فقط برای تامین برق روشنایی بلکه برای تامین نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می کنند. به وسیله نیروی محرکه برقی می توان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر استفاده مناسب تر از فضا داشت.

به این روش شبکه‌های ملی بریتانیا با توان ۲ گیگاوات از نیروگاهی که بالاتر است و به همان سرعت دو دقیقه در برخی موارد به صورت موازی عمل می‌کند، تماس می‌گیرد. این مورد بسیار سریع تر نسبت به بار پایه توان است که می‌تواند ۱۲ ساعت از سرما بگیرد و سریعتر از توربین گازی است که می‌تواند زمان زیادی را مصرف کند. در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می گیرد.

دیزل ژنراتور

موتورهای بخار در آن زمان هم چنان از پرمصرف ترین موتورها در صنایع بزرگ بودند.

ژنراتور با سایبان صوتی که سایر عناصر را می پوشاند اغلب به عنوان ژنراتور بی صدا شناخته می شود. این معمولاً یک موتور دیزلی است، دقیقاً مانند آن که در یک وسیله نقلیه بزرگ، هر چه منبع انرژی مکانیکی بزرگتر باشد، قدرت الکتریکی بیشتری می تواند از «انتهای دیگر» خارج شود. انواع مختلفی از ژنراتورها و پیکربندی‌های مختلفی وجود دارد، اما همه آن ها اساساً به یک شکل کار می‌کنند و اجزای اصلی یکسانی دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی تفاوت دیزل ژنراتور و موتور برق بپردازیم.

این برند مطرح یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان دستگاه های مولد انرژی الکتریکی به شمار می ‌رود و شهرت بسیاری در میان شرکت های مختلف در سطح جهان پیدا کرده است. برند ولوو فعالیت خود را در کشور سوئد ادامه می‌ دهد و دستگاه‌ های تولید شده توسط این برند از کیفیت بالایی برخوردارند. این دستگاه ها با صرف کم ترین انرژی می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند و صرفه جویی اقتصادی را به همراه دارند. نصب و راه اندازی دیزل ژنراتورهای برند ولوو به آسانی صورت گرفته و انتخاب اول خریداران هستند.

این باعث می شود مقدار زیادی جریان الکتریکی از طریق سیم ها به جلو و عقب جریان یابد – چیزی که ما آن را “جریان متناوب” یا برق اصلی “AC” می نامیم. اصول انتقال به صورت صحیح و استاندارد برای محافظت دیزل ژنراتور همواره سرلوحه کار ما بوده. (د) کنترل های دیگر — فاز سوئیچ انتخابگر، سوئیچ فرکانس و کنترل موتور سوئیچ ( حالت خودکار) . لوله تهویه برای مخزن سوخت — مخزن سوخت دارای لوله تهویه است که در هنگام پر کردن مجدد و زه کشی از تانکر برای جلوگیری از فشار یا خلاء می باشد .

برای سوخت گیری مجدد باید ژنراتور خاموش شود تا از آتش سوزی جلوگیری شود. هنگامی که سرورها و سیستم‌های ارتباطاتی از دست بروند، کسب و کار متوقف می‌شود، داده‌ها از دست رفته و سیستم‌های حسابداری متوقف می‌شود.

همچنین مهم است که دیزل ژنراتور خود را خشک نگه دارید، به خصوص پریزهای ژنراتور چرا که اگر آب وارد شود، می تواند ژنراتور را متوقف کند و باعث آسیب دائمی بشود. آب همچنین می تواند خطر برق گرفتگی را در هنگام تماس با هر وسیله الکتریکی ایجاد کند. آب و هوای بومی عامل مهمی است که باید به آن توجه کرد، انتخاب مواد و سطح ظرف برای نصب محفظه از عوامل مهم محسوب میشود. دما و رطوبت برای تجهیزات گران قیمت شما خطراتی ایجاد می کند، حتی اگر آنها را از باران، برف و باد مستقیم دور نگه دارید.

میزان مصرف دیزل ژنراتور ها به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است. این میزان با توجه به ارتفاع از سطح دریا، درجه حرارت محیط، رطوبت نسبی محیط، عمر دیزل ژنراتور و البته کیفیت گازوئیل مصرفی متغیر است. مثال اگر شما از یک دیزل ژنراتور 100 کاوا استفاده می کنید، که به طور متوسط 80 کاوا بار مصرفی روی آن است، متوسط مصرف سوخت در هر ساعت ١٠ لیتر خواهد بود. موتور ژنراتور ها می توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (کاوا) برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک و تا 2000 کیلوولت آمپر (2 مگاکاوا) قابل استفاده برای مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها برق تولید کنند.

ژنراتور ها نیز همچون موتور های دیزل بر اساس برند و کارخانه سازنده دارای کیفیت و قیمت متنوع هستند. ژنراتور استمفورد ساخت کارخانه انگلستان در پله اول، و ژنراتور مکالته ساخت ایتالیا در پله دوم قیمت قرار دارد. ژنراتور لوری سومر به دلیل کیفیت بالای خود از نظر قیمتی در رده ژنراتور استمفورد انگلستان است و به دلیل حضور کم رنگ در بازار ایران و در نتیجه خدمات نسبی ضعیف تر با استقبال کمتری در ایران روبه رو شده است.

کشف فارادی این بود که جریان بالای بار الکتریکی می‌تواند توسط حرکت رسانای الکتریکی مانند سیمی که شامل بار الکتریکی در میدان مغناطیسی است القا شود.

دیزل ژنراتور بادوین سری 4 سیلندر شامل دیزل ژنراتور بادوین های 12 تا 80 کیلووات میباشد . محیط و سطح دیزل ژنراتور باید تراز و جامد، بدون خطر جابجایی در زیر و به خوبی دور از دسترس آب باشد. محفظه ی دیزل ژنراتور بادووین یا دیزل ژنراتور Baudouin باید در مناطق دور از علف های هرز، علف های بلند یا هر ماده قابل اشتعال زا دیگری قرار گیرد.

محفظه فلزی در مقابل محفظه پلاستیکی — طرح تمام فلزی تضمین دوام ژنراتو.ر است . بدنه پلاستیکی ژنراتور در معرض قطعات متحرک دینام می باشد که با گذشت زمان و باعث افزایش ساییدگی و پارگی می شود. با توجه به موارد اشاره شده درباره دیزل ژنراتور تقريبا تمامي كارگاه ها و يا كارخانه هاي توليد كننده ديزل ژنراتور در داخل كشور كوپله فابريك نمي باشند و به اصطلاح به آن ها ديزل ژنراتور كوپل داخل گفته ميشود . شرایط اجاره ژنراتور برای حالت ‌های همراه با کانوپی سایلنت (بی صدا) و شیفت‌های و ساعت کارکرد بیشتر، متفاوت و به صورت تلفنی قابل استعلام می‌باشد.

هنگامی که ژنراتور دیزلی راه اندازی می‌شود، موتور چهار فرایند احتراق خود را طی می‌کند.

این ابعاد بر اساس توان ظاهری آنها که همان واحد ولت آمپر است، مشخص می شود. بسته به نوع ژنراتوری که خریداری می‌کنید و شرایط کاری، مصرف سوخت متفاوت است.

سلام، برای خرید دیزل ژنراتور برای برج مسکونی ۲۱ طبقه قیمت و مشاوره می خوام. سلام، قیمت دیزل ژنراتور 3000 کاوا دایم کار رو می خواستم برام ارسال بفرمایید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما
تمامی محتوای این وب‌سایت توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود و هدف ما ترویج یا تشویق به استفاده از آن نیست، بلکه به‌کارگیری برای مطالعه و بررسی مطالبی است که قابلیت ارائه دارد.