مذاکرات بی سر و صدا آمریکا با اوکراین برای پایان دادن به جنگ در مذاکرات، اطلاعات کلی در مورد آنچه کی یف باید دست از کار بکشد چرا واشنگتن به این نقطه رسیده است؟ روز جدید

وب سایت آمریکایی NBC گزارش داد: به گفته یک مقام ارشد و سابق آمریکایی درباره پایان جنگ، مقامات آمریکایی و اروپایی بی سر و صدا با دولت اوکراین درباره جزئیاتی که باید در مذاکرات صلح احتمالی با روسیه گنجانده شود، بحث می کنند.

به گفته مقامات، این گفتگوها شامل خطوط کلی بسیار گسترده ای از آنچه اوکراین برای دستیابی به توافق می تواند صرف نظر کند، بود. به گفته مقامات، برخی از مذاکرات که مقامات آن را ظریف خواندند، ماه گذشته در نشستی با نمایندگان بیش از 50 کشور حامی اوکراین از جمله اعضای ناتو موسوم به گروه دفاعی اوکراین انجام شد.

مقامات گفتند که این گفتگوها به رسمیت شناختن تحولات نظامی در اوکراین و تحولات سیاسی در ایالات متحده و اروپا بود.

به گفته این منابع، مذاکرات در حالی آغاز شد که نگرانی مقامات آمریکایی و اروپایی از بن بست جنگ و احتمال ادامه کمک ها به اوکراین وجود داشت.

مقامات گفتند مقامات دولت بایدن همچنین نگران آزمایش سطح نیروهای اوکراینی هستند در حالی که روسیه منابع نامحدودی دارد. اوکراین همچنین با اعتراضات گسترده اخیر علیه برخی از الزامات اجباری سربازی اجباری رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی، با مشکلات استخدام دست و پنجه نرم می کند.

مقامات آمریکایی می گویند که دولت ایالات متحده نگران این است که از زمان آغاز جنگ اسرائیل و حماس تا چه اندازه توجه عمومی به جنگ در اوکراین شده است. مقامات نگران هستند که این تغییر می تواند دریافت کمک های بیشتر را برای کیف دشوارتر کند.

برخی از مقامات نظامی ایالات متحده به طور خصوصی از اصطلاح “بنیاد” برای توصیف جنگ فعلی در اوکراین استفاده کرده اند. از سوی دیگر، برخی می گویند، نتیجه ممکن است به این بستگی داشته باشد که کدام طرف بتواند انرژی بیشتری را حفظ کند.

هر دو طرف در میدان جنگ به موفقیت بزرگی دست نمی یابند. مقامات همچنین به طور خصوصی گفته اند که اوکراین ممکن است تنها تا پایان سال یا اندکی پس از آغاز مذاکرات اضطراری صلح فرصت داشته باشد. به گفته مقامات، دولت آمریکا چنین برنامه زمانی را با متحدان اروپایی در میان گذاشته است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما