نتانیاهو غزه را نابود می کنم!


آفتاب نیوز :

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه «انتقام این روز سیاه» را خواهد گرفت، مدعی شد که هر سایتی که حماس از آن استفاده کند، به «ویرانه» تبدیل خواهد شد.

او شنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی غزه را «شهر شرارت» خواند و از غیرنظامیان اسرائیلی خواست فوراً نوار پرجمعیت غزه را که نزدیک به دو میلیون نفر در آن زندگی می کنند، ترک کنند. نتانیاهو گفت: ما تمام مکان‌هایی را که حماس در آن مخفی شده و فعالیت می‌کند، نابود خواهیم کرد.

وی گفت: آنچه امروز اتفاق افتاد، قبلاً در اسرائیل دیده نشده بود و من تضمین می کنم که دیگر هرگز تکرار نخواهد شد. تمام کابینه از این تصمیم حمایت می کنند. ارتش اسراییل فوراً از تمام توان خود برای از بین بردن توانایی های حماس استفاده خواهد کرد.

نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که اسرائیل در حال ورود به یک جنگ “سخت” است که “زمان می برد”.

حماس روز شنبه حمله گسترده ای را از غزه آغاز کرد و طی آن به چندین نقطه در جنوب سرزمین های اشغالی حمله کرد و تأسیسات نظامی را هدف قرار داد و در چندین نقطه مرز را زیر پا گذاشت. در جریان این حملات، تجهیزات نظامی گسترده رژیم صهیونیستی منهدم شد و بسیاری از نیروها کشته یا اسیر شدند.

نتانیاهو تشدید تنش ها را “جنگ” خواند و از نیروهای ذخیره برای تقویت ارتش رژیم خواست.

بر این اساس ارتش رژیم صهیونیستی تخلیه ساکنان شهرک های صهیونیست نشین در نوار غزه را آغاز کرد.

نفتالی بنت، نخست وزیر سابق اسرائیل در مصاحبه با فاکس نیوز اعلام کرد که «اسرائیل» غزه را نابود خواهد کرد.

وی افزود: این یکی از سخت ترین روزهای تاریخ اسرائیل است و زمان آن فرا رسیده است که اسرائیل پس از حملات موشکی و گروگان گیری حماس را نابود کند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما