کلاهبردار سر پرسپولیسی ها کلاه گذاشت! روز جدید

در سال های اخیر به دلیل تفاوت زیاد قیمت خودرو در کارخانه و بازار آزاد، گروهی از مردم برای کسب درآمد و سود در این بازار سرمایه گذاری کرده اند. در این بین عده ای سودجو نیز با وعده های عجیب به دنبال سود کلان از این بازار هستند که یکی از این افراد پای خود را به باشگاه پرسپولیس باز کرده است!

بر اساس اطلاعاتی که از دو منبع در باشگاه «پرسووس» به خبرنگار ما رسید، دو سال پیش فردی از طریق یکی از بستگان این باشگاه که در عرصه خرید و فروش خودرو فعالیت می کرد به اعضای تیم معرفی شد. . این فرد به بازیکنان پرسپولیس خبر می دهد که افراد زیادی را می شناسد که در قرعه کشی ماشین برنده شده اند اما پول ماشین را ندارند و خواهان امتیاز خرید ماشین خود از کارخانه هستند.

با این وعده و وسوسه سودهای میلیاردی، برخی از بازیکنان «پرسپولیس» به این فرد ایمان آوردند و 17 میلیارد تومان، 4 میلیارد تومان، یک میلیارد و 500 میلیون تومان و امثالهم به او دادند. در ادامه فرد مذکور پس از عدم موفقیت در خرید امتیاز خرید خودرو متواری می شود و بازیکنان به خودروهای وعده داده شده و اصل پول خود نرسیدند.

هنوز اطلاعات دقیقی از سرنوشت این فرد در دست نیست اما بازیکنان فوتبال «پرسپولیس» که در این حادثه متحمل خسارت شده اند، شکایت خود را به مراجع قضایی ثبت کردند و پیگیر این پرونده هستند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما