توصیه های وبلاگ نویسی که می تواند برای همه مفید باشد

ورود به دنیای وبلاگ نویسی می تواند طاقت فرسا به نظر برسد زیرا انتخاب های زیادی در دسترس است. هیچ راه مطمئنی برای انجام آن وجود ندارد که موفقیت را تضمین کند. اطلاعات این مقاله می تواند به شما در طراحی و راه اندازی وبلاگی کمک کند که اهداف شما را محقق کند و به مخاطبان مورد نظر شما برسد.

 

وبلاگ

وبلاگ

با کسانی که در وبلاگ شما نظر می دهند تعامل داشته باشید. وبلاگ یک رسانه دو طرفه است و تعامل با نظر دهندگان می تواند بحث را پیش ببرد و ایده های جدیدی برای پست ها به شما بدهد. اگر از وبلاگ خود برای بازاریابی استفاده می کنید،گاهی اوقات سریعتر از کانال های سنتی خدمات مشتری می تواند به شما در حل شکایات مشتریان کمک کند.

اگر یک بازاریاب اینترنتی هستید، از وبلاگ خود برای ایجاد لیست ایمیل خود استفاده کنید. در حالی که ارسال پست‌های تبلیغاتی مستقیم در وبلاگ احتمالاً خوانندگانی را که برای کسب اطلاعات به وبلاگ شما می‌آیند خاموش می‌کند، قرار دادن یک جعبه ثبت نام ایمیل در نوار کناری به خوانندگان راهی می‌دهد تا اگر وبلاگ شما را دوست داشتند، اطلاعات بازاریابی را از شما دریافت کنند.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

 

از جمله اول در هر پاراگراف برای بیان نکته اصلی آن پاراگراف استفاده کنید. این یک ترفند قدیمی در روزنامه نگاری است، ترفندی از گذشته که هدف مقاله ارائه اطلاعات بود. استفاده از این رویکرد در وبلاگ شما نیازهای کسانی را که دوست دارند صفحه ای را برای مهم ترین مطالب مرور کنند، تسهیل می کند.

وقتی وبلاگ نویسی را شروع می کنید، ممکن است به دلایل بازاریابی این کار را انجام دهید. در حالی که این کاملاً خوب است، باید مطمئن شوید که تمرکز شما بر روی محتوای خود است، نه بازاریابی شما. اگر مردم بر این باورند که شما فقط یکی پس از دیگری به آنها فروش می دهید، وبلاگ شما را بررسی نمی کنند. سعی کنید برای کلمات کلیدی خود از مترادف استفاده کنید. این اطمینان حاصل می کند که سایت شما به عنوان یک قطعه اسپم تبدیل نمی شود. تغییر انتخاب کلمه خود نیز راهی عالی برای جلب توجه مخاطبان متنوع شما است. این یک قدم آسان است که می تواند دنیایی از تغییرات را برای شما ایجاد کند.

بازاریابی

بازاریابی

سعی کنید از چند تکنیک طوفان فکری استفاده کنید. یک چیز بسیار ساده و در عین حال ترسناک می تواند اعمال فیلترهای بزرگ برای محتوای شما باشد. یک مثال خوب می تواند چیزی شبیه به یک لیست یا یک راهنما باشد. اگر با مشکل نویسنده مواجه شدید، سعی کنید بنشینید و راه‌های خاصی را پیدا کنید که از طریق آنها می‌توان مشکل را حل کرد. از خوانندگان خود بخواهید در مورد وبلاگ شما نظر دهند. مشارکت دادن خواننده آنها را به بخشی اساسی از وبلاگ تبدیل می کند و وفاداری آنها را تشویق می کند. وقتی نظر دادند، حتما توجه داشته باشید که پاسخ دهید. به این ترتیب، خوانندگان شما مدام برمی گردند تا بتوانند به خواندن ادامه دهند و همچنین بخشی از این گفتگوی مداوم مربوط به موضوع شما باشند.

سعی کنید یک صفحه درباره ما در سایت خود قرار دهید. این مکانی است که می توانید با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنید و جایی است که می توانید توضیح دهید که وبلاگ خود در مورد چیست. این به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و به شما کمک می کند تا وبلاگ خود را به وضوح برای خود تعریف کنید. طرح رنگی و تمی را انتخاب کنید که با محتوای شما مرتبط باشد. همچنین، رنگ ها باید برای مدت طولانی به راحتی قابل مشاهده باشند، بدون اینکه باعث خستگی چشم شوند. جلوه بصری باید منعکس کننده فضایی باشد که با کلمات نوشته شده پست های خود ایجاد می کنید.

درباره ما

درباره ما

سعی کنید تعداد زیادی ویدیو در وبلاگ خود داشته باشید. از TubeMogul برای انتشار این ویدیوها در مکان های مختلف تا حد امکان استفاده کنید. علاوه بر این، باید اطمینان حاصل کنید که URL شما فقط در ویدیو نیست بلکه باید در توضیحات متنی همراه با ویدیو باشد. رقابت های وبلاگ نویسی خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و همیشه سعی کنید آنچه را که در حال انجام آن هستند یکی کنید. دانستن کاری که آنها انجام می دهند به شما امکان می دهد آن را بهتر انجام دهید. به احتمال زیاد، وبلاگ شما اغلب توسط رقبای شما مورد مطالعه قرار می گیرد. در صورت امکان، باید سعی کنید روایت دست اولی را در مورد موضوعاتی که در مورد آن صحبت می کنید، وارد کنید. این باعث می شود مخاطبان شما احساس نزدیکی بیشتری به شما کنند و این باعث می شود که آنها بخواهند برگردند و مطالب بیشتری از شما بخوانند. این یک راه قدرتمند و آسان برای عالی کردن وبلاگ شما است.

کنفرانس های وبلاگ نویسی اغلب اطلاعات و مهارت های بسیار مفیدی را به همراه دارند. این کنفرانس ها مملو از اطلاعات و نکات مفیدی است که به شما کمک می کند تا یک وبلاگ نویس عالی شوید. همچنین، این کنفرانس ها شما را قادر می سازد تا با افراد موفق ارتباط برقرار کنید، که می تواند به رشد وبلاگ خود کمک کند.

کنفرانس

کنفرانس

به دنبال یافتن حامیان مالی برای وبلاگ خود باشید. حامیان مالی به یکی از دو دلیل به شما پول می دهند. آنها یا می خواهند از پیامی که شما پخش می کنید حمایت کنند یا با قرار دادن نام یا محصول خود در مقابل خواننده سود می برند. در هر صورت، شما بر آنچه خواننده خود می بیند کنترل دارید و این قطعا یک مزیت است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.