بهینه سازی موتورهای جستجو شما را پایین می آورد؟ این نکات کمک خواهد کرد

وقتی صحبت از ایجاد یک وب سایت با همه زنگ ها و سوت های مورد علاقه مردم می شود، می توانید جاه طلب ترین فرد روی کره زمین باشید، اما اگر بازدیدکنندگان شما نتوانند سایت شما را هنگام جستجوی عبارات خاص پیدا کنند، تلاش شما به هدر خواهد رفت. . این نکات را بخوانید و از تلاش خود نهایت استفاده را ببرید. یک تکنیک موثر وابسته، تنظیم بر اساس پرداخت به ازای کلیک است. دستمزد خیلی زیاد نیست، اما با گذشت زمان، سود شروع به افزایش می کند. داشتن عناوین صفحه مرتبط و مبتنی بر کلمه کلیدی یکی از بهترین استراتژی های سئو است. با انتخاب عناوینی که به طور دقیق صفحه شما را توصیف می کنند، بهتر می توانید جستجوگران انسانی و خزنده های وب را در مورد محتوای سایت خود آگاه کنید. این به طور طبیعی ترافیک شما را افزایش می دهد زیرا افراد بهتر می توانند سایت شما را هنگام جستجوی جایگاه خاص شما پیدا کنند.
قبل از شروع یک کمپین بهینه سازی موتور جستجو، صاحبان وب سایت باید ابزارهای تحلیلی مورد نیاز خود را برای ردیابی ترافیک وب سایت در حال حاضر در اختیار داشته باشند. ترافیک معیاری است که مدیران وب برای سنجش موفقیت تلاش های سئو از آن استفاده می کنند. فرآیندهای تحلیلی آن‌ها باید قبل از شروع سئو انجام شود تا پایه‌ای برای مقایسه داشته باشند. در بهینه سازی موتورهای جستجو، هر استفاده از یک کلمه کلیدی به نفع یک وب سایت خواهد بود. وب مسترهای باهوش از این موضوع آگاه هستند و کلمات کلیدی را در همه جا، حتی در نام فایل ها و URL ها، شامل می شوند. موتورهای جستجو با استفاده از کلمات کلیدی به یک اندازه برخورد نمی کنند، اما همه آنها تأثیر مثبتی دارند. URL ها و نام فایل ها با کلمات کلیدی سهم کمی در بهینه سازی نتایج موتور جستجو دارند. شیوه های بهینه سازی موتور جستجو چیزی است که باید به آن متعهد شوید. هر سال الگوریتم‌ها تغییر می‌کنند، بنابراین باید در راس چیزها بمانید و پیوسته یاد بگیرید. کاری که سال گذشته انجام دادید ممکن است امسال کارساز نباشد، بنابراین باید تاکتیک های جدیدی را یاد بگیرید تا سایت و مقالات خود را بهینه کنید.
تا حد امکان از فریم ها و AJAX دور باشید. این برنامه ها در عین زیبایی و پر زرق و برق بودن، به شما اجازه لینک دادن از آنها را نمی دهند و خزنده های موتورهای جستجو نمی توانند محتوای داخل آن را بخوانند. اگر باید از آنها استفاده کنید، آنها را با محتوای مرتبط احاطه کنید تا به موتورهای جستجو اجازه دهید در مورد گنجاندن سایت شما تصمیم بگیرند. هیچ یک از صفحات خود را با اطلاعات کلی عنوان نکنید. حتی صفحه خوش آمدگویی شما باید با عنوانی مرتبط با وب سایت شما باشد. انجام این کار به موتور جستجو این امکان را می دهد که بدون مشکل شخصی را به صفحه شما هدایت کند. همچنین به مشتری این امکان را می دهد که بداند این صفحه در واقع همان صفحه ای است که به دنبال آن بوده است. سبک سئو را در محتوای نوشتاری خود تمرین کنید تا تراکم و تکرار کلمات کلیدی خود را افزایش دهید. کلمات کلیدی را به شکل کامل چندین بار در محتوای صفحه خود ارجاع دهید، اما هر بار از استفاده از کلمات کلیدی کامل خودداری کنید. موتورهای جستجو همچنان بر تعداد کلمات کلیدی در محتوای شما تأثیر می گذارند، البته نه به اندازه گذشته. این بر جایی که شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو فرود می آیید تأثیر می گذارد.
از تعداد زیادی عکس در سایت خود استفاده کنید و روی همه آنها یا اطراف آنها زیرنویس بنویسید. عنکبوت ها نمی توانند عکس های شما را جستجو کنند، اما می توانند در متن سایت شما جستجو کنند. استفاده از عکس ها برای ارتقای سایت خود راهی زیبا برای دور زدن برنامه های مزاحم عنکبوتی است. عبارت کلیدی را به توضیحات متای سایت خود اضافه کنید. اکثر موتورها از توضیحات متا به عنوان متن نتایج جستجو استفاده می کنند. افزودن عبارت کلیدی به موتورها مکان بیشتری می دهد تا ببینند سایت شما در مورد چیست. اطمینان حاصل کنید که توضیحات متا شما به خوبی خوانده می شود زیرا برای عموم قابل مشاهده خواهد بود. سعی کنید از داشتن لینک های زیاد از آدرس های IP یکسان جلوگیری کنید. وسوسه انگیز است که پیوندهایی از سایت های دیگری که متعلق به شماست اضافه کنید، به این امید که رتبه شما را افزایش دهد، اما معمولا نتیجه معکوس می دهد. برخی از موتورها شما را به خاطر آن جریمه می کنند و برخی دیگر ممکن است روشن شوند. فقط از انجام این کار خودداری کنید تا در سمت امن باشید.
از تعداد زیادی عکس در سایت خود استفاده کنید و روی همه آنها یا اطراف آنها زیرنویس بنویسید. عنکبوت ها نمی توانند عکس های شما را جستجو کنند، اما می توانند در متن سایت شما جستجو کنند. استفاده از عکس ها برای ارتقای سایت خود راهی زیبا برای دور زدن برنامه های مزاحم عنکبوتی است. عبارت کلیدی را به توضیحات متای سایت خود اضافه کنید. اکثر موتورها از توضیحات متا به عنوان متن نتایج جستجو استفاده می کنند. افزودن عبارت کلیدی به موتورها مکان بیشتری می دهد تا ببینند سایت شما در مورد چیست. اطمینان حاصل کنید که توضیحات متا شما به خوبی خوانده می شود زیرا برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.
سعی کنید از داشتن لینک های زیاد از آدرس های IP یکسان جلوگیری کنید. وسوسه انگیز است که پیوندهایی از سایت های دیگری که متعلق به شماست اضافه کنید، به این امید که رتبه شما را افزایش دهد، اما معمولا نتیجه معکوس می دهد. برخی از موتورها شما را به خاطر آن جریمه می کنند و برخی دیگر ممکن است روشن شوند. فقط از انجام این کار خودداری کنید تا در سمت امن باشید. اگر در مورد استفاده از تکنیک های سئو جدی هستید، صبور باشید. احتمالاً نتایج فوری را نخواهید دید. ممکن است ماه ها طول بکشد تا شما به مزایای کار خود پی ببرید. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شرکت شما نسبتاً کوچک باشد و اگر مدت زیادی است که تجارت آنلاین انجام نداده اید.
مطمئن شوید که کد شما ناب است، نه سنگین. از جاوا اسکریپت خارجی یا iframes استفاده کنید تا مطمئن شوید که صفحه واقعی شما سریع و روان بارگیری می شود. مواردی که به جاوا اسکریپت یا iframe ختم می‌شوند، مانند تبلیغات، چیزی نیستند که بخواهید توسط یک موتور جستجو نمایه شود. مهم نیست مراحلی که برای بهینه سازی موتورهای جستجو بردارید، برای شما دشوار خواهد بود که ثمره کار خود را بدون توجه به رتبه بندی جستجوی خود مشاهده کنید. طیف گسترده ای از ابزارهای آنلاین به شما این امکان را می دهد که به طور منظم وضعیت خود را در رتبه بندی صفحات بررسی کنید. به طور مشابه، نگاهی دقیق به گزارش ارجاع دهنده خود به شما کمک می کند تا دقیقاً از کلمات جستجویی که بازدیدکنندگان برای رسیدن به سایت شما استفاده می کنند، ردیابی کنید و به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را بیشتر سفارشی کنید تا ترافیک را افزایش دهید.
اگر در حال بهینه سازی یک وب سایت برای یک شرکت هستید، مالک را متقاعد کنید که وبلاگ نویسی کند! مردم دوست دارند آنچه را که شهبانو بزرگ مسئول برای گفتن می گوید بخوانند و این ایده را دوست دارند که بتوانند از طریق نظرات با او ارتباط برقرار کنند. این باعث می شود حجم زیادی از ترافیک به سایت وارد شود. اگر می توانید، قبل از اینکه سایت شما بالا برود، یک شرکت یا مشاور سئو را استخدام کنید تا با طراح وب سایت شما همکاری کند. ایجاد سایتی که برای کلمات کلیدی خاصی بهینه شده باشد بسیار ساده تر از اصلاح یک سایت موجود است. یک مشاور سئو نسبت به یک صاحب کسب و کار مبتدی ایده بهتری در مورد نحوه بهترین مدیریت وب سایت خود دارد. همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، بسیار مهم است که اجازه ندهید تلاش های شما به هدر برود. یادگیری تاکتیک‌های بهینه‌سازی مناسب برای موتورهای جستجو در آنجا نشان می‌دهد که چگونه سایت یا کسب‌وکار شما از یک راه‌اندازی ساده به یک برند قانونی و محبوب آنلاین تبدیل می‌شود. از نکاتی که مطالعه کردید به نفع خود در سئو استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.